below header
QR Kod
Passionflix

Passionflix

4.4.0 geliştirici Passionflix
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
Passionflix Passionflix Passionflix Passionflix Passionflix Passionflix

En Son Versiyon

Versiyon
4.4.0
Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
Passionflix
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.passionflix.app
Şimdi İndir

Passionflix Hakkında Daha Fazla

ORIGINAL CONTENT

Passionflix, en çok satan romantik romanları filmlere ve dizilere dönüştürüyor. Tatlı ve esprili olanlardan sıcak ve ateşli olanlara kadar, kendi yapımlarımız sizi daha fazlası için soluksuz bırakacak. Sadece Passionflix'te.

Bir film başlat

Filmi başlatmak için, resme tıklayarak ayrıntı sayfasına gidin. Ardından oynat düğmesine basın. İleri ve geri sarma işlemini, oynatıcı penceresinin sağ ve sol tarafına dokunarak veya parmağınızla tutarak ilerleme çubuğundaki noktayı istediğiniz yere taşıyarak yapabilirsiniz.

Ses ve altyazı değiştirme

Filmde farklı ses veya altyazı varsa, sol üst köşede küçük bir menü görünecektir. Buna tıkladığınızda seçiminizi yapabilirsiniz.

İçerik erişilebilirliği

Ödediğiniz müşterilerimiz için kendi ürettiğimiz Passionflix içeriği, dünya genelinde 150 ülkede mevcuttur, bu nedenle tatillerdeyken en son eklemelerden mahrum kalmazsınız.

Daha fazla film ve dizi

Anlaşmalarımızı görüşürken aynı zamanda daha fazla içerik üretiyoruz ve size daha tutkulu filmler sunmak için stüdyolarla görüşüyoruz.

Web sitemizde, Facebook sayfamızda ve bültenimizde gelecek yayınlar hakkında sizi bilgilendireceğimiz için gözünüzü açık tutun.

Olgunluk Ölçer

Filmlerimizi ve dizilerimizi olgunluk seviyesine göre kategorize ettik. Bu nedenle, ruh halinize göre izleyebileceğiniz uygun içeriği bulabilirsiniz. BON bölümünü keşfedin ve istediğiniz olgunluk seviyesini seçin.

Bir kişisel listeye film ekleme

İçeriğimizde gezinirken, ilgilendiğiniz filmleri kişisel bir listede ekleyebilirsiniz. Filmin üzerine tıklayarak ayrıntılı bir açıklamaya ulaşın. Orada, filminizi listenize eklemek için artı düğmesini bulacaksınız.

Başlangıç sayfasına döndüğünüzde, işaretlediğiniz filmlere kolay erişim için "Listem" adlı yeni bir bölüm eklediğimizi göreceksiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.