below header
QR Kod
Partying - Sesli yayın, sohbet

Partying - Sesli yayın, sohbet

7.2.3 geliştirici OLA CHAT PTE. LTD.
(0 İncelemeler) Şubat 28, 2024
Partying - Sesli yayın, sohbet Partying - Sesli yayın, sohbet Partying - Sesli yayın, sohbet Partying - Sesli yayın, sohbet Partying - Sesli yayın, sohbet Partying - Sesli yayın, sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
7.2.3
Güncelle
Şubat 28, 2024
Geliştirici
OLA CHAT PTE. LTD.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.imbb.oversea.android
Şimdi İndir

Partying - Sesli yayın, sohbet Hakkında Daha Fazla

Nasıl online parti yapabileceğini biliyor musun? Burada sanal partini başlat ve canlı sesli sohbete, sosyalleşmeye, oyunlara, şarkılara ve tonlarca eğlenceye katıl!

Her gün 100+ yeni arkadaşla eşleşebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz zaman ve her yerde yeni ve eski arkadaşlarınızla sohbet edebilir, oyun oynayabilir ve şarkı söyleyebilirsiniz.

Partying, yüksek kaliteli çok katılımcılı sesli sohbet ile eğlenceli oyunları ve eğlenceyi destekleyen bir sosyal sesli sohbet platformudur. Bu uygulamada parti oyunları, masa oyunları, karaoke ve dünyanın diğer ülkelerinden arkadaşlarla tanışma gibi birçok aktivite mevcuttur. Partying, en sevdiğiniz online sosyal sohbet ve parti oyunlarını size sunarak eğlenceyi ikiye katlar.

Partying'de sanal parti yapabilir, yeni arkadaşlarla tanışabilir ve mutluluğu paylaşabilirsiniz. Uygulama içerisindeki sohbet bölümünde ise yeni kafadar arkadaşlarınızla tanışabilirsiniz. Birbirinize benzer hobileriniz ve hayat hikayeleriniz olan insanlarla sohbet edebilir, anime, oyun, hayat, ilişki, yemek, seyahat ve başka trend konular hakkında konuşabilirsiniz. Üstelik, ücretsiz yeni oyun ve özel KTV odaları da eğlenceye katkıda bulunur.

Uygulama içerisinde şarkı söyleme ve dinleme imkanı da bulunmaktadır. Eğer şarkı söylemeyi seviyorsanız ancak dinleyiciniz yoksa veya çok utangaçsanız KTV odasına katılarak şarkılarınızı dinleyicilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, diğer şarkıcıların performanslarını dinleyebilir veya sadece enstrümantal müzik dinleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde ayrıca oyun takım arkadaşları bulabilirsiniz. Oyun odasına katılarak diğer oyuncularla ekip oluşturabilir ve anında sohbet edebilirsiniz. Ludo oynayabilir ve dört oyunculu bir strateji masa oyununun keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkarabilirsiniz. Ayrıca, dünyanın en popüler çizim oyunu olan "Çiz Bakalım" odasına katılarak arkadaşlarınızla eğlenebilir ve karalama sanatınızı paylaşabilirsiniz. Eğer kurtadam oyununu seviyorsanız, Kurtadam odasına katılarak arkadaşlarınızla birlikte bu heyecan dolu oyuna katılabilirsiniz.

Uygulama içerisinde keşfedebileceğiniz birçok farklı etkinlik ve oyun bulunmaktadır. Siz de Partying'e katılarak yeni arkadaşlar edinebilir, eğlenceli aktivitelere katılabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Haydi, parti başlasın! 🥳

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.