header
QR Kod
Party Fowl

Party Fowl

1.7 geliştirici Nex Team Inc.
(0 İncelemeler) Haziran 14, 2024
Party Fowl Party Fowl Party Fowl Party Fowl Party Fowl Party Fowl

En Son Versiyon

Versiyon
1.7
Güncelle
Haziran 14, 2024
Geliştirici
Nex Team Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
team.nex.party
Şimdi İndir

Party Fowl Hakkında Daha Fazla

Party Fowl is a new type of party game that turns your body into the controller. Whether you’re a spring chicken or a seasoned turkey, you’ll have around the cluck fun in a series of flat-out absurd but incredibly entertaining AR mini-games. Try to best your opponent in this ultimate showdown of utter ridiculousness.

Sadece en aptal olan kazanacak.

NO CONSOLE, NO REMOTE, SADECE SENİN BEDENİN.

Büyük ve kaba donanımlardan kurtul ve sadece telefonun, tabletin veya bilgisayarınla partiye başla. Party Fowl, cihazının kamerasını kullanarak seni ve rakibini oyuna dahil ediyor. Kalçalarınla bir helikopter uçur, yumurta bırakmak için çömel, ve kanatlarını çırparak bir tavuğa yem ver.

BASİT KURULUM.

Party Fowl ayrıca kurulumu da çok kolay. Sadece cihazınızı öne bakan kameraya göre ayarla. Daha etkileyici bir deneyim için cihazınızı bir televizyona aktar.

20'DEN FAZLA MINI OYUNDA YARIŞ.

Sürekli genişleyen büyük bir mini oyun koleksiyonu ile herkesin kazanma şansı var ya da tamamen aptal görünebilir. Her oyun bir sonrakinden daha komik ve kaotik. Kedi Yığılımı, Viking Voleybolu veya Kurabiye Felaketi olsun, Party Fowl herkes için bir şeyler sunuyor.

OYNAMAK KADAR İZLEMEK DE EĞLENCELİ.

Party Fowl, üç ana hedefle oluşturuldu: İnsanları harekete geçirmek, onları güldürmek ve en aptal haline bürünmelerine izin vermek. Kazan, kaybet ya da berabere kal, bu oyunda kahkaha ve unutulmaz anlar her şeyin özüdür.

Soru ya da geribildirimlerin var mı?

Bizimle iletişime geçmek için lütfen android-support@partyfowlgame.com adresine e-posta gönder. Sizinle konuşmaktan mutluluk duyarız.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.