header
QR Kod
Papaya Live-Live Stream,Show

Papaya Live-Live Stream,Show

2.29.5 geliştirici PAPAYA SOFTWAREPTE.LTD
(0 İncelemeler) Mart 09, 2024
Papaya Live-Live Stream,Show Papaya Live-Live Stream,Show Papaya Live-Live Stream,Show Papaya Live-Live Stream,Show Papaya Live-Live Stream,Show Papaya Live-Live Stream,Show

En Son Versiyon

Versiyon
2.29.5
Güncelle
Mart 09, 2024
Geliştirici
PAPAYA SOFTWAREPTE.LTD
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.papaya.client
Şimdi İndir

Papaya Live-Live Stream,Show Hakkında Daha Fazla

Papaya Live is one of the most popular social chat applications in Southeast Asia. It allows you to chat with new friends all over the world in real time. At the same time, you can watch live broadcasts of beauties from all over the world to make your social chat experience easier, meet interesting new friends from all over the world, and express your likes by receiving and sending virtual gifts.

Papaya Live, herkesin güzel anlarını paylaşabileceği ve dünya gençlerinin sosyal hayatını ilham verecek şekilde bağlantı kurmayı taahhüt ediyor.

Canlı yayın

Biz, 24 saat kesintisiz eğlence sunan açık bir platformuz ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Bir yayıncı olarak, şarkı söyleyebilir, dans edebilir, sohbet edebilir ve kullanıcılarla etkileşime geçebilir, yeteneklerinizi gösterebilir ve benzer ilgiye sahip diğer yayıncılarla arkadaş olabilirsiniz; bir kullanıcı olarak, favori yayıncılarınızı izleyebilir, onların hayranı olabilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Eğlence topluluğu

Papaya Live, kullanıcılar arasında karşılıklı saygıya dayalı bir topluluktur, eğlenin, keyifli ve rahat bir zaman geçirin. Yanınızda birçok güzel insan olduğu için sıkılmayacak ve samimi arkadaşlar edinebileceksiniz.

Güvenlik ve gizlilik

Favori yayıncınızla doğrudan birbirinizle video sohbet edebilir, yayıncıyla yüz yüze yakın etkileşimden keyif alabilir ve her saniye mutlu bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Güvenliğiniz için, video sohbet sizlere daha fazla gizlilik koruması sağlayacak ve diğer kullanıcılar video ve ses sohbet kayıtlarınıza erişemeyecek.

Sanal hediyeler

Her türlü zarif hediye, favori yayıncınızı desteklemek için satın alabileceğiniz, canlı yayında herkesin dikkatini çekmek ve kendi seviyenizi yükseltmek ve yüksek seviyeler elde etmek için kullanabileceğiniz VIP özel ayrıcalıklar ve statü sembolleri bulunmaktadır. Ayrıca göze çarpmak için giriş araçları ve avatar çerçeveleri satın alınabilir.

Daha heyecan verici içerikler, hepsi Papaya Live'da, hemen indirin!

Lütfen en son bilgiler ve geri bildirimleri takip edin: Facebook: https://www.facebook.com/papaya.enr/ Instagram: https://www.instagram.com/papaya_ent/ Resmi iletişim e-postası: papayalive2020@gmail.com Resmi WhatsApp: +852 56135886

Eğer yayıncı temsilcimiz olmak ve kullanıcılara daha fazla içerik deneyimi sunmak isterseniz: Kurum yerleşik e-posta: 54438745wangbao@gmail.com Kurum yerleşik WhatsApp: +852 54438745

Geri bildiriminiz Papaya Live'ı geliştirmemize yardımcı olur.

Soru mu? Lütfen yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçin, teşekkür ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.