header
QR Kod
Panda: Müzik ve Piyano

Panda: Müzik ve Piyano

8.69.02.00 geliştirici BabyBus
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
Panda: Müzik ve Piyano Panda: Müzik ve Piyano Panda: Müzik ve Piyano Panda: Müzik ve Piyano Panda: Müzik ve Piyano Panda: Müzik ve Piyano

En Son Versiyon

Versiyon
8.69.02.00
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
BabyBus
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sinyee.babybus.piano
Şimdi İndir

Panda: Müzik ve Piyano Hakkında Daha Fazla

Panda Oyunları: Müzik ve Piyano oyunu çocuklara müziği sevdirecek bir oyundur! Bu müzik oyununda çocuklar çeşitli müzik aletleri çalarak müziğin büyüsünü hissedebilirler!

HARİKA MÜZİK ALETLERİ

Çocuklar için harika müzik aletleri hazırladık! Piyano, gitar, metalofon, davul seti ve çok daha fazlası! Tüm enstrümanlar gerçekçi ve çalması kolay! Her yaştan çocuk bu renkli enstrümanlarla müzik yapabilir!

FARKLI OYUN MODLARI

Müzik modunda, çocuklar sadece talimatları takip ederek klasik çocuk şarkılarını çalabilirler! Serbest modda ise hiçbir kural yoktur! Çocuklar istedikleri kadar yaratıcı olabilir ve her seferinde deneyerek kendi melodilerini yaratabilirler.

ÇEŞİTLİ SESLER

Oyunumuz çocuklar için uygun olan 8 farklı sahnede 60'ın üzerinde ses içerir. Bunlar hayvanlar, araçlar, sayılar, harfler ve daha fazlasını içerir. Çocuklar çeşitli şeylerin seslerine aşina olurlar ve onları tanımayı öğrenirler!

EĞLENCELİ MİNİ OYUNLAR

Neşeli çocuk şarkıları ve eğlenceli mini oyunlar tüm çocukların sevdiği bir birleşimdir! Mini oyunlar çocukların ritim duygusunu geliştirmeye yardımcı olur ve onlara harika bir müzik deneyimi yaşatır!

Ayrıca eğlenceli etkileşimler aracılığıyla çeşitli bilgiler veren bilişsel kartlar da mevcuttur. Panda Oyunları: Müzik ve Piyano oyununu şimdi indirin ve müziğin çocuklarınızın büyüme sürecine eşlik etmesini sağlayın!

ÖZELLİKLER:

- 8 farklı müzik aleti: piyano, gitar, davul seti ve daha fazlası;

- Kolaylıkla klasik müzikler çalma imkânı;

- Özgürce müzik bestelenebilir ve müzik yeteneği artırılabilir;

- 8 ses sahnesi ve 66 çeşit ses;

- 6 ana öğrenme konusunu kapsayan 34 bilişsel kart

- Neşeli çocuk şarkılarında çeşitli mini oyunlar oynanabilir!

BabyBus Hakkında

BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini, hayal güçlerini ve meraklarını sergilemeleri için gayret ediyoruz. Çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olmak için ürünlerimizi onların bakış açılarını dikkate alarak tasarlıyoruz.

BabyBus, şimdi dünyada 0-8 yaş arasındaki 400 milyon çocuk hayranı için çok çeşitli ürün, video ve daha birçok farklı eğitici içerik sunuyor! Çocukları eğitici 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı; Sağlık, Dil, Toplum, Bilim, Sanat ve diğer alanları kapsayan çeşitli temalarda animasyonlar yayınladık.

İletişim: ser@babybus.com

Web Sitesi: http://www.babybus.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.