header
QR Kod
Panda Lu Baby Bear Care 2

Panda Lu Baby Bear Care 2

5.0.10033 geliştirici TutoTOONS
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
Panda Lu Baby Bear Care 2 Panda Lu Baby Bear Care 2 Panda Lu Baby Bear Care 2 Panda Lu Baby Bear Care 2 Panda Lu Baby Bear Care 2 Panda Lu Baby Bear Care 2

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.10033
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
TutoTOONS
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.tutotoons.app.pandalubabybearcare2.free
Şimdi İndir

Panda Lu Baby Bear Care 2 Hakkında Daha Fazla

Cute baby panda Lu promises new and crazy nanny games for kids and toddlers! Play and explore different rooms in the house, and learn many new things with chubby and sweet baby panda Lu.

Bebek bakım maceralarına başlayın ve en iyi panda dadısı olun! Yağmurda veya fil ile panda Lu'ya bir duş verin. Yemek hazırlayın ve bebek Lu'nun en çok neyi sevdiğini bulun. Sanal arkadaşınızı oturma odasına takip edin ve eğlenceli ev işlerine yardım edin. Evde annenize de yardım etmeyi unutmayın! Yorgun ve uykulu olduğunda bebek panda Lu'yu yatağa yatırın ve uzun ve harika bir günün ardından küçük yavruyu uyutmasına yardımcı olun.

Panda Lu Baby Bear Care 2 çocuklar ve küçük çocuklar için yeni dadı oyunları: · Güvenli ve etkileşimli bir bebek panda dünyasında çılgınca eğlenin! · Tüylü ve sevimli bebek panda Lu'ya bütün gün bakın! · Fil, araba veya çamurlu banyo ile duş alın! · Aç ve sevimli bebek panda Lu'ya lezzetli bebek yiyecekleri verin! · Eşyalarınızı dolapta düzenleyin ve odanızı temiz ve düzenli yapın! · Bir şişe süt alın, bebek bezi değiştirin ve bebek panda Lu'ya ninni söyleyerek uyutun! · Her gün oynayın ve çocuklar ve küçük çocuklar için videolar izleyerek bonus paralar kazanın! · Seviye atlayın, yeni en iyi dadı kupalarını açın ve toplayın!

TutoTOONS Oyunları Hakkında Çocuklar ve küçük çocuklarla tasarlanan ve oynanarak test edilen TutoTOONS oyunları, çocukların yaratıcılıklarını destekler ve sevdikleri oyunları oynarken öğrenmelerine yardımcı olur. Eğlenceli ve eğitici TutoTOONS oyunları, dünya genelinde milyonlarca çocuğa anlamlı ve güvenli mobil deneyimler sunmayı amaçlar.

Ebeveynlere Önemli Mesaj Bu uygulama ücretsiz olarak indirilebilir ve oynanabilir, ancak gerçek para karşılığında satın alınabilecek bazı oyun içi öğeler olabilir. Bu uygulamayı indirerek TutoTOONS Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Bir sorun bildirmek veya önerilerde bulunmak mı istiyorsunuz? Bize support@tutotoons.com adresinden ulaşın.

TutoTOONS ile Daha Fazla Eğlence Keşfedin! · YouTube kanalımıza abone olun: https://www.youtube.com/c/tutotoonsofficial · Bizi daha yakından tanıyın: https://tutotoons.com · Blogumuzu okuyun: https://blog.tutotoons.com · Facebook'ta bizi beğenin: https://www.facebook.com/tutotoonsgames · Instagram'da bizi takip edin: https://www.instagram.com/tutotoons/

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.