header
QR Kod
OUTERPLANE - Strategy Anime

OUTERPLANE - Strategy Anime

1.2.11 geliştirici Smilegate Holdings, Inc
(0 İncelemeler) Mayıs 24, 2024
OUTERPLANE - Strategy Anime OUTERPLANE - Strategy Anime OUTERPLANE - Strategy Anime OUTERPLANE - Strategy Anime OUTERPLANE - Strategy Anime OUTERPLANE - Strategy Anime

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.11
Güncelle
Mayıs 24, 2024
Geliştirici
Smilegate Holdings, Inc
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.smilegate.outerplane.stove.google
Şimdi İndir

OUTERPLANE - Strategy Anime Hakkında Daha Fazla

▮Special New Player Event Underway

Abundant Free Recruits! + Guaranteed Highest Grade Heroes! Bu uygulama, kullanıcıların başka bir dünyaya çağrılan bir Dünya sakininin intikam serüvenine katılmalarına olanak sağlar. "Mirsha" adlı dünyaya çağrılan Dünya sakininin, "K" adında bir karakterin ihanet edenlere karşı intikam yemini etmesi ve otomatik "Eva" ile birlikte yolculuğa çıkmasıyla başlar. Birbirine bağlı kaderlerin sürükleyici hikayesi ortaya çıkar.

▮ Büyüleyici Aksiyon ▮ Skill zincirleri ve patlama sistemleri ile sonsuz Tur Bazlı stratejik mükemmellik! Heyecan verici Tur Bazlı RPG.

▮ Şaşırtıcı 3D-Grafikler ▮ Kaliteli 3D animasyonlarla karakterlerle tanışın. Heyecan verici tur bazlı ve aksiyon dolu bir dünyaya dalın!

▮ Epik Hikayeler ▮ 1.3 milyon harfi aşan bir isekai hikayesi Her karakter için özel yan hikayeler!

⁜⁜ Topluluklar ⁜⁜ Resmi Topluluk Sayfası https://page.onstove.com/outerplane/en Resmi Discord https://discord.gg/xUcrH7H8jA Resmi Facebook https://www.facebook.com/OUTERPLANEGLOBAL/ Resmi Twitter https://twitter.com/outerplane

*Uygulama İzinleri Ek izinlere ihtiyaç yok.

※ Lütfen, özel başlatma etkinlikleri ödüllerinin sadece oyunun küresel lansmanı için uygun ülkelerde geçerli olduğunu unutmayın. Bu ödüller bir hesap başına sınırlıdır ve oyunun daha önce başlatıldığı ülkelerde (örneğin Singapur, Malezya ve Filipinler) bu ödülleri zaten alan oyuncular tekrar alamaz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.