header
QR Kod
Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı

Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı

2.5.3 geliştirici Opera
(0 İncelemeler) Haziran 04, 2024
Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı

En Son Versiyon

Versiyon
2.5.3
Güncelle
Haziran 04, 2024
Geliştirici
Opera
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.opera.gx
Şimdi İndir

Opera GX: Oyuncu Tarayıcısı Hakkında Daha Fazla

Opera GX, tümü güvenli bir özel tarayıcıda özel dış görünümler, GX Corner, FAB navigasyon, Flow, reklam engelleyici ve çok daha fazlasıyla mobil telefonunuza bir oyuncu stili getiriyor. Bir oyuncu, her cihazda oyuncudur.

Oyuncular için tasarlanmış olan Opera GX, oyun ve oyun ekipmanlarından ilham alınarak tasarlanmış benzersiz bir tarayıcıdır. GX Classic, Ultra Violet, Purple Haze ve White Wolf gibi özel temalar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Red Dot ve IF Design ödüllerini kazanmış olan tarayıcının tasarımı, masaüstü GX tarayıcısının stilinden esinlenilmiştir.

Her zaman güncel kalmak isteyen oyuncular için GX Corner adı verilen bölüm, günlük oyun haberlerini ve yaklaşan yayınları takip etmelerine yardımcı olur. Ayrıca, bir fırsat toplayıcı da sunarak oyuncuların oyunlarla ilgili en yeni haberlerden haberdar olmalarını sağlar. Tüm bunlara mobil web tarayıcınızdan kolayca erişebilirsiniz.

Telefonunuzu ve bilgisayarınızı bağlamak artık çok kolay. Sadece bir QR kodunu tarayarak Flow'a bağlanabilirsiniz. Bu bağlantı güvenli ve şifreli olup, oturum açma veya hesap oluşturma gerektirmez. Böylece, tüm cihazlarınız arasında hızlı bir şekilde dosya, not ve bağlantılar paylaşabilirsiniz.

Opera GX, yüksek hızlı bir tarayıcıdır. Hızlı İşlem Düğmesi (FAB) ve standart navigasyon arasında seçim yapabilirsiniz. FAB, başparmağınızın yakınında yer alır ve hareket halindeyken kullanışlı bir özellik olarak ön plana çıkar. Tarayıcı ayrıca, reklam engelleyici, izleyici engelleyici ve diğer güvenlik özellikleriyle de donatılmıştır.

Opera GX, Norveç merkezli bir şirkettir ve küresel bir web yenilikçisidir. 2019 yılında piyasaya sürülen tarayıcı, Twitch ve Discord gibi popüler platformlara entegre edilmiş, ses efektleri ve arka plan müziği gibi özellikler sunan özelleştirilebilir bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, tarayıcıda yer alan Ağ Bandı Genişliği sınırlayıcıları, CPU ve RAM gibi özellikler sayesinde, bilgisayarınızda daha fazla kaynak oyuna ayrılabilir. Opera GX, yüksek puanlar almaya devam ediyor ve https://www.opera.com/gx adresinden indirilebilir.

Uygulamayı indirerek Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'ni kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, Opera'nın verilerinizi nasıl işlediğini ve koruduğunu öğrenmek için Gizlilik Beyanı'nı inceleyebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.