header
QR Kod
Opera beta tarayıcı

Opera beta tarayıcı

83.0.4378.80256 geliştirici Opera
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
Opera beta tarayıcı Opera beta tarayıcı Opera beta tarayıcı Opera beta tarayıcı Opera beta tarayıcı Opera beta tarayıcı

En Son Versiyon

Versiyon
83.0.4378.80256
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
Opera
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.opera.browser.beta
Şimdi İndir

Opera beta tarayıcı Hakkında Daha Fazla

Yeni uygulamamızı test etmemize yardımcı olun! Android için yeni bir Opera tarayıcı yaptık, deneyip düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Bir öneriniz mi var? Android için Opera ekiplerine katılmak için forums.opera.com adresindeki Android için Opera tartışma forumuna katılın. Bizim için önemlisiniz ve yeni Android tarayıcımızın en iyi tarayıcılarımızdan biri olması konusunda en önemli parçalardan biri olacaksınız.

Android beta için Opera'yı bugün indirin, en güçlü tarayıcımız için özel olarak geliştirilmiş özellikleri deneyin: Geliştirme sürecimize dahil olun, Opera'nın yüksek kaliteli mobil cihazlar için en iyi tarayıcıyı oluşturmasına yardımcı olun.

Beta sürecine katılım ücretsiz ve herkese açıktır. En popüler Android akıllı telefonlar için tasarlanmış en hızlı tarayıcıya erken erişim imkanı elde edin. Tüm betalarda olduğu gibi, bazı hatalar olabilir ve sık güncelleme gerektirebilir, ancak Android için bu Opera sürümünü deneyerek karşılaştığınız tüm sorunları bildirmenizden memnuniyet duyarız.

Geliştiriciler ve diğer beta kullanıcıları ile tartışmalara katılmak için forumu ziyaret edin: http://forums.opera.com/categories/en-opera-for-android/

Aklınıza gelen soruların cevaplarını sıkça sorulan sorular bölümünde bulabilirsiniz: http://www.opera.com/help/mobile/android/.

Android için Opera tarayıcısının kararlı, herkese açık sürümünü arıyorsanız https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser adresinden indirebilirsiniz.

Opera, Facebook reklamları gösterebilir. Daha fazla bilgi için bkz. https://m.facebook.com/ads/ad_choices

En son Opera haberlerini takip etmek ve bizimle daha rahat iletişim kurmak için bizi Twitter'da takip edin veya Facebook sayfamızı beğenin. Twitter – http://twitter.com/opera/ Facebook – http://www.facebook.com/opera/

Hükümler ve Koşullar

Bu uygulamayı indirerek https://www.opera.com/eula/mobile adresindeki Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz. Ayrıca Opera'nın https://www.opera.com/privacy adresindeki verilerinizi nasıl işlediğini ve koruduğunu da öğrenebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.