header
QR Kod
Open Chat - Direct Message & C

Open Chat - Direct Message & C

1.1.00.0619 geliştirici Winterfell Applab - Clone App & Status Downloader
(0 İncelemeler) Mayıs 23, 2024
Open Chat - Direct Message & C Open Chat - Direct Message & C Open Chat - Direct Message & C Open Chat - Direct Message & C

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.00.0619
Güncelle
Mayıs 23, 2024
Geliştirici
Winterfell Applab - Clone App & Status Downloader
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
open.chat.whatsapp.directchat.message
Şimdi İndir

Open Chat - Direct Message & C Hakkında Daha Fazla

Open chat for WhatsApp without saving the number in contacts. Direct chat to anyone even yourself in WhatsApp or WhatsApp Business. Also you can create link for WhatsApp and share.

Open Chat for WhatsApp, adından da anlaşılacağı gibi, WhatsApp kullanarak doğrudan birisiyle sohbet etmek isteyen ancak kişilerine kaydetmek istemeyenler için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Kendinize not almak için doğrudan mesaj gönderebilir ya da WhatsApp bağlantınızı oluşturarak birisiyle paylaşabilirsiniz. WhatsApp veya WhatsApp Business kullanmanıza da olanak sağlar. Uygulama, WhatsApp'ın resmi açık API'sine dayanmaktadır ve kullanıcıların kişilerine kaydetmeden doğrudan mesaj göndermelerine yardımcı olur. Kullanımı kolay ve güvenlidir.

Bu uygulamanın ana özellikleri arasında telefon numarası girerek doğrudan sohbet etme, not almak için kendinize mesaj gönderme, WhatsApp bağlantısı oluşturma ve paylaşma, WhatsApp ve WhatsApp Business'i destekleme, hafif ve küçük boyutlu olma, önceki numaraları hatırlama ve kolayca bulma gibi özellikler bulunmaktadır.

Kullanımı çok basit olan bu uygulamayı kullanmak için 3 adım yeterlidir: 1. Telefon numarası girin, 2. İsterseniz mesajınızı yazın, 3. Sohbete başlayın ya da bağlantıyı paylaşın. Bu kadar basit!

Open Chat for WhatsApp, WhatsApp kullanıcıları için güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır. Uygulama, WhatsApp'ın açık API'sini kullanmaktadır ve kişisel veya özel bilgilerinizi toplamayacaktır. Ancak, uygulamanın WhatsApp Inc. tarafından sponsor edilmediğini veya onaylanmadığını unutmayın. Lütfen uygulamayı kullanmak için yerel yasalara ve WhatsApp'ın kurallarına uyduğunuzdan emin olun.

Eğer uygulama hakkında herhangi bir öneriniz varsa, lütfen uygulama içindeki "Geribildirim" menüsünü kullanarak bize bildirin veya winterfell.applab@gmail.com adresine e-posta gönderin. Ayrıca, uygulamayı beğendiyseniz lütfen Google Play Store'da bize 5 yıldızlı bir derecelendirme verin. Bu bize çok ilham verecektir!

Bu uygulamanın keyfini çıkarın! Destekleriniz için teşekkür ederiz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.