header
QR Kod
Open Browser Lite-Web Browser

Open Browser Lite-Web Browser

3.5.8.1053 geliştirici MetaX
(0 İncelemeler) Haziran 07, 2024
Open Browser Lite-Web Browser Open Browser Lite-Web Browser Open Browser Lite-Web Browser Open Browser Lite-Web Browser Open Browser Lite-Web Browser Open Browser Lite-Web Browser

En Son Versiyon

Versiyon
3.5.8.1053
Güncelle
Haziran 07, 2024
Geliştirici
MetaX
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.metax.browser
Şimdi İndir

Open Browser Lite-Web Browser Hakkında Daha Fazla

Open Browser Lite is a TV web browser designed for Android TV. It delivers a superb web browser experience to over 200 countries and regions since its born.

Quiet TV Browser, yani Sessiz TV Tarayıcısı, diğer tarayıcılardan farklı olarak haber, hava durumu ve diğer mesajların ekranınıza gelmesini engelleyerek içeriğe odaklanmanıza olanak sağlar. Bu sayede, aradığınız şeylere daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Hızlı TV Tarayıcısı, gereksiz özelliklerden uzak durarak sade ve hızlı bir gezinti deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Bu sayede, internette gezinirken zaman kaybetmeden istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz.

Güvenli TV Tarayıcısı, gizli modda gezinirken hiçbir gezinme geçmişini kaydetmez. Böylece, internette aramalarınızın ve ziyaretlerinizin kaydedilmesinden endişe duymadan özgürce gezinebilirsiniz.

Android TV'de en iyi deneyimi sunmak için, sizden geri bildirim almak istiyoruz! Open Browser'ı kullanırken herhangi bir sorun veya öneriniz olduğunda, lütfen openbrowser-android@metaxsoft.com adresine yazarak hizmetimizi geliştirmemize yardımcı olun.

Bizi takip edin: Facebook: https://www.facebook.com/OpenBrowser-105338522076926 Twitter: https://twitter.com/open_browser

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.