header
QR Kod
Oohla

Oohla

1.0.10.35 geliştirici Oohla LLC
(0 İncelemeler) Nisan 12, 2024
Oohla Oohla Oohla Oohla Oohla Oohla

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.10.35
Güncelle
Nisan 12, 2024
Geliştirici
Oohla LLC
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yuhuankj.tmxq
Şimdi İndir

Oohla Hakkında Daha Fazla

Oohla Voice Chat with the lighter package. Chat with people and have fun with friends who use Cuddle as well as Oohla. This is a clubhouse for you to talk, meet and make friends.

Oohla, ücretsiz ve hafif bir sürüm olan Cuddle Group Voice Chat Room uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla canlı sohbet edin ve eğlenin; şarkı söyleyin, karaoke yapın ve müzik dinleyin; ASMR uyuyun ve HQ trivia'ya katılın; Hayranlarınızı büyütün ve ünlü olun! Online Kulüp Evi partisinde arkadaşlarınızla eğlenin!

Oohla bir radyo uygulaması DEĞİLDİR, ancak her gün canlı şovlar yapan, müzik çalan ve şarkı söyleyen birçok DJ'imiz var ve hepsi dinleyicileriyle etkileşime girer!

Oohla bir telsiz DEĞİLDİR, ancak insanlar toplulukta eğlenirken birbirleriyle her türlü konuda konuşur ve sohbet eder.

Oohla, insanların birlikte zaman geçirmek ve eğlenmek istedikleri her şeyi yapabilecekleri bir grup sesli sohbet odası uygulamasıdır.

Uygulamamızda DJ'lerin yanı sıra her türlü konuda konuşabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz insanlarla canlı sohbet edebilirsiniz. Oohla, arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek ve birbirinizle etkileşime geçmek için harika bir ortamdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.