header
QR Kod
Omi - Dating & Meet Friends

Omi - Dating & Meet Friends

6.79.1 geliştirici WINK TECHNOLOGY PTE. LTD
(0 İncelemeler) Haziran 13, 2024
Omi - Dating & Meet Friends Omi - Dating & Meet Friends Omi - Dating & Meet Friends Omi - Dating & Meet Friends Omi - Dating & Meet Friends Omi - Dating & Meet Friends

En Son Versiyon

Versiyon
6.79.1
Güncelle
Haziran 13, 2024
Geliştirici
WINK TECHNOLOGY PTE. LTD
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
sg.omi
Şimdi İndir

Omi - Dating & Meet Friends Hakkında Daha Fazla

Whether you are looking for a romantic date, a casual hangout, or just a friend for sharing the trivia of everyday life, you can always find people who have the same thought as you in Omi! Millions of couples & friends have met and embarked on their wonderful journey from Omi. Ready for yours?

Omi, "İyi Hissettiğinizde Basit Bir Kaydırma!"

Omi, LBS'nin büyük veri algoritması, MBTI romantik uyumluluk ve ortak ilgi alanlarıyla, eşleştirme oranınızı en yüksek seviyede tutmayı garanti ediyor. Özel biri sadece birkaç kaydırma uzakta!

Sizin Gibi İnsanları Keşfetmek İçin Çeşitli Yollar

Kaydırmaktan farklı eşleşme yolları var. Omi Blind Date, benzer düşünen insanlarla yaratıcı yollarla tanışmanıza yardımcı olur. Bir avatar seçin ve başlayın! Eğer her ikisi de 5 mesaj gönderirseniz, eşleşmelerinizin gerçek fotoğraflarını açabilirsiniz.

► Sohbetlerinizi sadece "Merhaba" ile başlatmayın. Omi'nin Arkadaşlık Testi günlük soruları, aynı cevabı seçen insanları bir araya getirir. Konuyu takip edin ve kendiniz hakkında daha fazlasını paylaşın!

► Bir kişiyi ne kadar tanırsanız, onun sizin tipiniz olup olmadığını o kadar kolay anlarsınız. Üstün bilimsel MBTI test sorularına dayanarak, Omi'nin Aşk Tarzı Testi size romantik uyumluluk puanlarınızı ve bir ilişkide parladığınız alanları ortaya çıkarır!

► Herkes, stresli bir iş gününden sonra tatlı bir "İyi geceler" demeyi hak eder. Eğer size bir gece araması yapacak birini arıyorsanız, Omi'nin Telepati'sini deneyin! Ama güzel bir sesle aşık olursanız şaşırmayın: P

► Biliyoruz ki özel birini bulurken siz de merak ediyorsunuz, arkadaşınız ya da hayat arkadaşınız olsun. Eğer siz de burçlara dönüp işaretler arıyorsanız, Omi Clic'in uyumlu zilleri size yıldızlarınızın size gösterdiği yolda rehberlik edecek!

Güvenliğiniz Önemlidir

Güvenli bir topluluğu korumak için Omi sizin düşündüğünüzden daha fazlasını yapıyor.

Dünya çapında lider yüz tanıma teknolojisini kullanarak fotoğraf doğrulamamızı hızlı ve kesin hale getiriyoruz. Sahte profilleri önlemek ve güvenli ve rahat bir topluluk oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Topluluk güvenliği ekibimiz, sıfır tolerans politikasıyla sahte veya spam hesapları ortadan kaldırmak için 24/7 hazır durumdadır.

Omi Premium: Aynı Fiyat, Daha Fazla Özellik

Omi Premium için ultra düşük fiyatlarla bir dizi değerli hizmetten yararlanın.

► Sizi kimin sevdiğini görmek isteyin, zaten sizi sağa kaydıran insanları öncelikli olarak listelenmiş biçimde görün.

► İstediğiniz kadar çok insanla tanışmak için sınırsız beğeni.

► Günlük olarak 5 BEDAVA Çarpışma. Özel birine gerçekten ilgilendiğinizi bildirin.

► Ayda bir kez profilinizi 10 kat daha fazla dikkat çekecek şekilde artırmak için 1 BEDAVA Turbo.

Liste uzayıp gidiyor ve keşfetmek için sizi bekliyor.

Omi Supreme: Kişisel filtre

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.