header
QR Kod
OmeTV Chat: flört, arkadaşlar

OmeTV Chat: flört, arkadaşlar

605082 geliştirici Video Chat Alternative
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
OmeTV Chat: flört, arkadaşlar OmeTV Chat: flört, arkadaşlar OmeTV Chat: flört, arkadaşlar OmeTV Chat: flört, arkadaşlar OmeTV Chat: flört, arkadaşlar

En Son Versiyon

Versiyon
605082
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
Video Chat Alternative
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
chat.ometv.dating
Şimdi İndir

OmeTV Chat: flört, arkadaşlar Hakkında Daha Fazla

Herkesçe bilinen OmeTV ile artık buluşmak mümkün!

Artık videolu sohbet ile yeni insanlarla tanışabilir ve yeni sosyal ağımızda arkadaşlarınızla iletişiminizi sürdürebilirsiniz. OmeTv, yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlıklar kurmak için kolay ve eğlenceli bir platform sunuyor.

OmeTv ağında buluşmak ve arkadaşlıklar kurmak çok kolay. Hızlı bir şekilde kaydolabilir ve bir profil oluşturabilirsiniz. Profilinizi oluşturmak sadece bir dakikadan kısa sürer ve en iyi selfie resminizi yükleyebilirsiniz.

Videolu sohbet ile yeni kişilerle tanışmaya başlayın. Bu işlem sadece bir saniyeden kısa sürer ve videolu aramalar için zaman sınırlaması yoktur. Tonlarca profil arasında gezinebilir, beğendiğiniz kişileri yıldızla işaretleyebilir ve favori sekmenizden onları inceleyebilirsiniz.

Mesajlaşma eğlenceli olduğu için bağımlılık yapar! OmeTv'de mesaj alıp gönderebilir, buluşmak istediğiniz kişilere "selam" gönderebilir ve eski arkadaşlarınızla bağınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca VIP Locamızı ziyaret ederek, premium özelliklere sahip olabilir ve daha yüksek görüntülenme imkanı elde edebilirsiniz.

Özel üyelik hizmetimiz olan VIP Locamız, günde 30 yeni kullanıcıya kadar mesaj gönderme, günlük 30 kullanıcıya kadar takip etme, ülkenizde üst sırada yer alma, arama sonuçlarında zirvede yer alma ve sizi favorilere ekleyenleri görme gibi ayrıcalıklar sunmaktadır. Ayrıca sosyal medyada bizi takip edebilir ve kurallarımıza saygı göstererek gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve bu nedenle kurallarımıza saygı göstermenizi rica ediyoruz. OmeTv'nin kurallarına ve rehberine uymanız gerekmektedir. Ayrıca gizlilik politikası ve kullanım koşullarımızı da inceleyebilirsiniz. VIP Locamız, 7 günlük deneme süresine sahip olan aylık bir abonelik hizmetidir ve dilediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Aboneliğiniz iptal edildiğinde, mevcut fatura döneminin sona ermesiyle VIP Locasına erişim hakkınızı kaybedeceksiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.