below header
QR Kod
Official Millionaire Game

Official Millionaire Game

56.0.0 geliştirici Uken Games
(0 İncelemeler) Nisan 03, 2024
Official Millionaire Game Official Millionaire Game Official Millionaire Game Official Millionaire Game Official Millionaire Game Official Millionaire Game

En Son Versiyon

Versiyon
56.0.0
Güncelle
Nisan 03, 2024
Geliştirici
Uken Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sonypicturestelevision.millionaire
Şimdi İndir

Official Millionaire Game Hakkında Daha Fazla

The Official Who Wants to Be a Millionaire? Trivia Game!

Bu uygulama, ünlü bir yarışma programı olan "Kim Milyoner Olmak İster"e dayanıyor. Telefonunuz veya tabletinizde oynayabileceğiniz bu oyunla, yarışma bilginizi gösterebilir ve büyük ödülü kazanabilirsiniz!

Üstelik bu oyun sadece yarışma bilgisi değil, aynı zamanda eğlenceli ve ilginç bilgiler de öğrenmenizi sağlıyor. Ayrıca aile, arkadaşlar ve diğer yarışmacılarla karşılaşarak bilginizi test edebilir ve onlara karşı kazanabilirsiniz.

Her zaman yeni sorular ekleniyor ve her gün liderlik tablolarına tırmanabilirsiniz. Yarışma bilginizi göstermek ve dünya çapında en iyi yarışmacılar arasına girmek için bu eğlenceli ve heyecan dolu oyuna hemen ücretsiz olarak başlayın!

Oyunda bir soruya takılırsanız, ünlü uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Shakespeare'den İngilizce, Caesar'dan tarih, Da Vinci, Napolyon, Beethoven ve Newton'dan müzik, matematik ve coğrafya konularında yardım alabilirsiniz.

Ayrıca, farklı şehirlerde ve ülkelerde kazanma deneyimini yaşayabilirsiniz. Oyunu çevrimdışı oynayarak her zaman ve her yerde kazanma şansınız da bulunuyor. Üstelik, uzmanlarınızı toplayıp eğitebilir ve onların özelliklerini kullanarak bilginizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster? Trivia Game, Sony Pictures Entertainment lisansı altında yayınlanmaktadır ve tüm hakları bu şirkete aittir. Kişisel gizlilik ve kullanım koşulları hakkında daha fazla bilgi için lütfen şirketin internet sitesini ziyaret edin. Ayrıca, oyundaki geri bildirim formunu veya support@uken.com e-posta adresini kullanarak sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.