header
QR Kod
obimy

obimy

4.11.1 geliştirici obimy
(0 İncelemeler) Mart 15, 2024
obimy obimy obimy obimy obimy obimy

En Son Versiyon

Versiyon
4.11.1
Güncelle
Mart 15, 2024
Geliştirici
obimy
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.empat.wory
Şimdi İndir

obimy Hakkında Daha Fazla

Obimy: Made for You, Made for Feelings.

Obimy uygulamasına hoş geldiniz! Bu uygulama ile her ruh halinin bir davet olduğu ve her dokunuşun bağlantı kurduğu bir evrene dalın. Sevdiğiniz kişi, en yakın arkadaşınız veya ailenizle olsun, Obimy size daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaştırıyor.

Farklı Olun. Gerçek Olun. Anlaşılmayı paylaşın.

Ruh Haliniz Önemli: Mutluluk, üzüntü veya sadece bir "tamam" günü olsun, hislerinizi paylaşın. Aşkla parlıyor veya biraz üzgün hissediyorsanız, sevdiklerinizden gerçek tepkiler alın. Kucaklamalar, öpücükler, yalayışlar veya hatta şakacı bir tokat? Obimy hepsini size sunuyor!

Canlı Sohbet Deneyimi: Bu sadece bir sohbet değil. Birbirinizle iletişim kurabileceğiniz, bağlantı kurabileceğiniz ve daha yakın hissedebileceğiniz bir alan. İlişkilerinizi kelimelerden daha fazlasını paylaşarak güçlendirin. Uzun zamandır beklenen bir öpücüğü kazanın veya sadece hislerinizi açıklayın.

'Obi'ni Özelleştir: Kendinizi temsil edin. Renk ve saç modeli seçeneklerinden birini seçin. Öne çıkın ve gerçek kimliğinizi dünyaya gösterin!

Mıknatıs Seviyeleri: Her sohbet ettiğinizde bağlantılarınızı daha da derinleştirin. Obi'nizi geliştirmek ve hisleri paylaşmak için cool şeyler açın. Çünkü her etkileşim yakın ilişkilerinizi güçlendirir.

HealthKit ile Senkronize Olun: En yakın ilişkilerinizin nabzını hissedin. Ruh hallerini, adımları ve daha fazlasını takip edin.

Başarılar ve Ödüller: Kendiniz olmak hiç bu kadar ödüllendirici olmamıştı! Gerçek ve açık olmak için sadece harika ödüller kazanın.

Akıllı Bildirimler: Obimy sizi "sevdikleriniz" anlarını değerlendirmeye teşvik eder. Takvimler olmadan, gerçek bağlantıları tetikleyen hisler.

Partnerlerinizi, Kız Arkadaşlarınızı, Erkek Arkadaşlarınızı, En Yakın Arkadaşlarınızı ve Ailenizi Ekleyin. Eğer bir çiftseniz, partnerinizle daha derin bir bağlantı arıyorsanız, en yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek istiyorsanız veya ailenizle anılarınızı paylaşmak istiyorsanız, Obimy burada bağlantı kurmak ve her bağı güçlendirmek için var. Daha yakın hissedin, her duyguyu yaşayın ve her sohbeti önemli kılın.

Kullanım Koşulları: https://app.obimy.com/en/terms

Gerçek kalın. Anlaşılmayı paylaşın. Obimy farkını hissedin. Ruh halleri ve adımlar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.