below header
QR Kod
Nursery Rhymes & Kids Games

Nursery Rhymes & Kids Games

3.0 geliştirici IDZ Digital Private Limited
(0 İncelemeler) Mart 02, 2024
Nursery Rhymes & Kids Games Nursery Rhymes & Kids Games Nursery Rhymes & Kids Games Nursery Rhymes & Kids Games Nursery Rhymes & Kids Games Nursery Rhymes & Kids Games

En Son Versiyon

Versiyon
3.0
Güncelle
Mart 02, 2024
Geliştirici
IDZ Digital Private Limited
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.internetdesignzone.nurseryrhymesfree
Şimdi İndir

Nursery Rhymes & Kids Games Hakkında Daha Fazla

Delight your child with the free nursery rhymes, early learning kids songs, toddler games and activities in KidloLand.

Bu uygulama, orijinal "Nursery Rhymes & Kids Games" uygulamasının ücretsiz bir sürümüdür. Tam sürümün keyfini çıkarmak için "Nursery Rhymes & Kids Games" uygulamasını alın.

Old MacDonald, Itsy Bitsy Spider, Humpty Dumpty, Row Your Boat ve daha fazlasının etkileşimli çocuk tekerlemeleri videoları bulunmaktadır. Erken öğrenme çocuk şarkılarını söyleyerek ve eğlenceli anaokulu oyunlarını oynayarak çocuklarla özel bir etkileşim kurmanızı sağlayan KidloLand özel bir uygulamadır.

Ücretsiz Sürümün Özellikleri:

Sevilen çocuk tekerlemeleri arasında: * Old MacDonald, Itsy Bitsy Spider, Humpty Dumpty, Row Your Boat, Hey Diddle Diddle, Pussycat Pussycat ve daha fazlası.

Eğlenceli ve orijinal çocuk şarkıları videoları ile öğrenmeyi sağlayın: * ABC Phonics ve ABC şarkıları, ilk kelimeler, meyveler, araçlar, hayvanlar ve çok daha fazlasını öğrenin.

Okul öncesi öğrenme oyunları: * Küçük çocukların öğrenmesine yardımcı olan eğlenceli, eğitici oyunlar içerir. Bunlar, yapboz oyunları, hayvan oyunları, Noel oyunları vb. içerir.

ABC öğrenin: ABC Phonics ve ABC şarkıları ile alfabe öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Söyleyerek ve oynayarak öğrenin. A, B, C ve D şarkılarını görün ve kalan şarkıları deneyimleyin.

Birçok etkileşimli sürpriz: * Diğer uygulamalardan farklı olarak, KidloLand'de çocuklar ekranın hayvanlarını tıklayarak onları komik animasyonlar ve seslerle canlandırabilirler.

Wifi gerektirmez: * Ebeveynler, çocuk uygulamalarının sürekli internet gerektirmemesini isterler. KidloLand'de içeriği indirdikten sonra wifi gerektirmez. Bu, yolculuklar, uçak seyahatleri, doktor bekleme odaları ve daha fazlası için mükemmel bir uygulamadır ya da sadece çocukların evde meşgul olmasını sağlamak için.

Yaşlar: 1, 2, 3, 4, 5 yaş.

Bizi www.facebook.com/kidloland/ adresinden beğenin. Gizlilik Politikası: www.kidloland.com/privacypolicy.php Herhangi bir yardım veya geri bildirim için support@kidloland.com adresine e-posta gönderin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.