header
QR Kod
Numara ve SMS mesaj engelleme

Numara ve SMS mesaj engelleme

2.70.167 geliştirici KiteTech
(0 İncelemeler) Mayıs 17, 2024
Numara ve SMS mesaj engelleme Numara ve SMS mesaj engelleme Numara ve SMS mesaj engelleme Numara ve SMS mesaj engelleme Numara ve SMS mesaj engelleme Numara ve SMS mesaj engelleme

En Son Versiyon

Versiyon
2.70.167
Güncelle
Mayıs 17, 2024
Geliştirici
KiteTech
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.whiteglow.antinuisance
Şimdi İndir

Numara ve SMS mesaj engelleme Hakkında Daha Fazla

Hem istenmeyen spam çağrılarını engellemek için bir çağrı engelleyici, hem de tam özellikli bir SMS mesajlaşma uygulamasıyla SMS engelleyici.

Bu uygulama bir SMS ve MMS mesajlaşma uygulamasıdır. Kara listeyi kullanarak spam aramaları engelleyebilirsiniz. Ayrıca, basit ve kolay bir arayüze sahiptir. Çift SIM desteği sayesinde, iki farklı SIM kart kullanan kullanıcılar da bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirler. Kişiler dışındaki herkesi engelleyerek, sadece istediğiniz kişilerle iletişim kurabilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda anahtar kelimeleri kullanarak SMS spam'ını engellemeyi de sağlar. Özel numaraları engelleme özelliği ile sizi rahatsız eden numaraları da engelleyebilirsiniz. Grup sohbeti özelliği sayesinde, birden fazla kişiyle aynı anda sohbet edebilirsiniz. Ayrıca büyük boyutlu MMS mesajlarını da bu uygulama ile rahatlıkla gönderebilir ve alabilirsiniz.

Uygulamanın SMS ve MMS teslim raporları özelliği, mesajlarınızın karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmenize olanak sağlar. Alan kodunu kullanarak tüm telefon numaralarını engelleyebilir ve istenmeyen aramalardan kurtulabilirsiniz. Asla engellenmemesi gereken telefon numaraları için beyaz liste özelliği sayesinde, önemli kişilerin aramalarını kaçırmazsınız.

Arama ve SMS engelleme günlüğü özelliği ile kaç tane arama ve mesajın engellendiğini görebilirsiniz. Ayrıca mesajlarınız için arama seçeneği sayesinde, önemli bir mesajı kolaylıkla bulabilirsiniz. SMS mesajlarını daha sonra gönderme özelliği ile mesajınızı zaman ayarlayarak istediğiniz zamanda gönderebilirsiniz.

Bu uygulama aynı zamanda emojileri de destekler. Tüm mesajlarınızı yedekleme ve geri yükleme seçeneği sayesinde, önemli mesajlarınızı kaybetmezsiniz. Tüm bu özellikler sayesinde, bu uygulama size spam mesajlarından ve istenmeyen aramalardan kurtulmayı ve iletişim kurmayı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.