header
QR Kod
Nova Video Oynatıcı

Nova Video Oynatıcı

6.2.71-20240505.1701 geliştirici Courville Software
(0 İncelemeler) Mayıs 27, 2024
Nova Video Oynatıcı Nova Video Oynatıcı Nova Video Oynatıcı Nova Video Oynatıcı Nova Video Oynatıcı Nova Video Oynatıcı

En Son Versiyon

Versiyon
6.2.71-20240505.1701
Güncelle
Mayıs 27, 2024
Geliştirici
Courville Software
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
org.courville.nova
Şimdi İndir

Nova Video Oynatıcı Hakkında Daha Fazla

Nova, https://github.com/nova-video-player/aos-AVP adresinde bulunan tabletler, telefonlar ve AndroidTV cihazları için tasarlanmış bir Video Player'dir.

Evrensel oynatıcı, bilgisayarınızdan, sunucunuzdan (FTP, SFTP, WebDAV), NAS'dan (SMB, UPnP) ve harici USB depolama biriminden video oynatmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır. Ayrıca, tüm bu kaynaklardan gelen videoları birleştirerek bir multimedya koleksiyonu oluşturur. Multimedya koleksiyonu, film ve TV şovu açıklamalarının posterler ve arka planlarla otomatik olarak çevrimiçi olarak alınabilmesine olanak sağlayan entegre bir altyapıya sahiptir. Ayrıca, altyazıları da indirebilirsiniz.

NOVA Oynatıcı, çoğu cihaz ve video formatı için donanım hızlandırmalı video kod çözme özelliğine sahiptir. Ayrıca, çoklu ses parçaları ve çoklu altyazı desteği sunar. Desteklenen dosya formatları arasında MKV, MP4, AVI, WMV ve FLV bulunmaktadır. Altyazı dosyaları arasında SRT, SUB, ASS ve SMI gibi türler yer alır.

This TV dostu uygulama, Android TV için özel bir kullanıcı arayüzü sunar ve desteklenen donanımlar arasında Nexus Oynatıcı, NVidia SHIELD TV, Rockchip ve AmLogic tabanlı TV kutuları yer alır. 3D TV sahipleri için yan yana ve üstten alta formatlı 3D desteği sunar. Ayrıca, ses yükseltme ve gece modu özelliklerine sahiptir.

NOVA Oynatıcı, son eklenen ve son oynatılan videolara anında erişim sağlar. Ayrıca, filmlere ad, tür, yıl, süre ve derecelendirme gibi kriterlere göre göz atabilirsiniz. TV şovlarını ise sezonlara göre göz atabilirsiniz. Ayrıca, klasörlere göz atma özelliği de mevcuttur.

Bunların yanı sıra, uygulama çok cihazlı ağ video özgeçmişi, açıklamalar ve posterler için NFO meta veri işleme ve ağ içeriğinin zamanlanmış yeniden taranması gibi özellikler sunar. Ayrıca, özel modda oynatma geçmişi kaydını geçici olarak devre dışı bırakabilir, altyazı ve ses/video senkronizasyonunu manuel olarak ayarlayabilir ve Trakt üzerinden video koleksiyonunuzu takip edebilirsiniz.

Eğer bu uygulamayla ilgili bir sorunuz ya da isteğiniz varsa, Reddit destek topluluğunu ziyaret edebilirsiniz. Video donanım kod çözme ile ilgili bir sorun yaşarsanız, uygulama tercihlerinden yazılım kod çözme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın çevirisine katkıda bulunmak için https://crowdin.com/project/nova-video-player adresini ziyaret edebilirsiniz.

NOVA Oynatıcı, OPOCE Video PlAyer'i temsil eder.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.