header
QR Kod
Noobly: find gamer friends!

Noobly: find gamer friends!

0.2.07 geliştirici Edo developers
(0 İncelemeler) Mart 10, 2024
Noobly: find gamer friends! Noobly: find gamer friends! Noobly: find gamer friends! Noobly: find gamer friends! Noobly: find gamer friends! Noobly: find gamer friends!

En Son Versiyon

Versiyon
0.2.07
Güncelle
Mart 10, 2024
Geliştirici
Edo developers
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.theedo.noobly
Şimdi İndir

Noobly: find gamer friends! Hakkında Daha Fazla

- -- // Meet gamers, find friends! //---

Noobly, arkadaşlık uygulamalarından değil ancak sosyal bir uygulamadır. Oyun oynayanların oyun arkadaşları, takım arkadaşları ve en iyi dostlarını bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu uygulama sayesinde, oyun arkadaşları bulmak için en iyi uygulama arayışına son verebilirsiniz. 600'den fazla rozet sayesinde ilgi alanlarınızı, hobilerinizi ve tutkularınızı gösterebilir ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip olan oyuncularla bağlantı kurabilirsiniz.

Uygulamanın amacı, video oyunu tutkunları arasında açık, sağlıklı, saygılı ve misafirperver bir topluluk oluşturmaktır. Rastgele eşleştirme, kalabalık global sohbet odaları, oyun içi lobiler ve kibirli oyun forumları aracılığıyla bağlantı kurmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Ancak benzer düşüncelere sahip arkadaşlarla paylaşılabilecek muhteşem maceralar, dramatik düellolar, heyecan verici yolculuklar ve epik savaşlar, geniş 3D "metaverse" oyun dünyalarında sizi bekliyor.

Noobly, Playstation (PS4 ve PS5), PC (Steam), Xbox, Nintendo, Mobil, VR, xCloud ve Geforce Now gibi oyunlar için platformlar sunmaktadır. Call of Duty, Apex Legends, Battlefield, Destiny 2, Overwatch, Counter-Strike, Project Z, Palworld, Diablo 4, League of Legends, Fornite gibi 3000'den fazla oyun arasından seçim yapabilir ve her oyun için bir topluluk bulabilirsiniz.

Uygulamanın internet sitesi, Discord, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında da mevcuttur. Bu sayede, Noobly ailesine katılarak yeni arkadaşlar edinebilir ve oyun topluluğunu bir araya getirerek her oyuncuyu destekleyebilirsiniz. Uygulama ile ilgili daha detaylı bilgi için kullanım koşulları ve gizlilik politikasını inceleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.