header
QR Kod
Node Video - Pro Video Editor

Node Video - Pro Video Editor

6.12.0 geliştirici Shallway Studio
(0 İncelemeler) Mart 11, 2024
Node Video - Pro Video Editor Node Video - Pro Video Editor Node Video - Pro Video Editor Node Video - Pro Video Editor Node Video - Pro Video Editor Node Video - Pro Video Editor

En Son Versiyon

Versiyon
6.12.0
Güncelle
Mart 11, 2024
Geliştirici
Shallway Studio
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.shallwaystudio.nodevideo
Şimdi İndir

Node Video - Pro Video Editor Hakkında Daha Fazla

Must-Have video editing app for Pro Editors.

Lütfen güncellemeler ve daha güçlü özellikler için bizi takip etmeye devam edin!

Bu uygulama son derece güçlü ve esnektir. Sınırsız Katmanlar ve Gruplar ile çalışabilirsiniz. Hassas Video Düzenleme ve zengin seçenekler sunar. Süper hızlı render imkanı sağlar.

Çeşitli Düzenleme Araçları mevcuttur: Hareket Takipçisi, Kalem Aracı, Zaman Çizelgesi, Anahtar Kare animasyonu, Eğri Düzenleyici, Maskeleme, Renk Düzeltme, Optik akış, Saber, Puppet Pin gibi.

Devrim niteliğinde bir Ses Reaktörü ile karşılaşacaksınız. Sesinizi herhangi bir şeye görselleştirin. Her efektin ve özelliğin her parametresi ses spektrumuna göre kontrol edilebilir.

Yapay Zeka destekli özellikler de mevcuttur. Gerçek zamanlı olarak İnsan ve Arka Planı otomatik olarak ayırabilir. Daha fazla özellik yakında geliyor!

3D Renderlama özelliği sayesinde videolarınızı ve görüntülerinizi 3D modellere eşleştirebilirsiniz. Profesyonel Efektler ve Hazır Ayarlar da sunulmaktadır. Sadece Pro aboneleri için düzenli olarak yeni efektler ve ayarlar sunulmaktadır.

Şu anda kullanılabilir olan Efektler/Özellikler:

-Karışım Modu - Hareket Bulanıklığı -Luma Solması -Lens Parlaması -Fraktal Gürültü -Zaman Çizelgesi -Basit Renk Düzeltme (Maruz Kalma, Kontrast, Beyaz Dengesi, vb.) -Kabartma -4 Renkli Gradyan -Kanal Değiştirme -Ters -Kamera Lens Bulanıklığı -Gauss Bulanıklığı -Çapraz Bulanıklık -Yönlü Bulanıklık -Radyal Bulanıklık -Parıltı -Hareket Karoları -Mozaik -Kenarları Bul -Kama -Bozulma Haritası -Ayna -Lens Bozulması -Kutupsal Koordinatlar -Kesme Maskesi -İnsan Matlama -Şekil Maskesi -RGB Eğrisi -HSL Eğrisi -Renk Düzeltme -Eskiz -Eski Film -Manga -Çizgi Film

İletişime geçmekten çekinmeyin - contact@nodevideo.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.