header
QR Kod
Nimo TV for Streamer

Nimo TV for Streamer

1.6.37 geliştirici HUYA PTE. LTD.
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
Nimo TV for Streamer Nimo TV for Streamer Nimo TV for Streamer Nimo TV for Streamer

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.37
Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
HUYA PTE. LTD.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.huya.nimogameassist
Şimdi İndir

Nimo TV for Streamer Hakkında Daha Fazla

Nimo resmi yayın aracı. Herkese bedava! Oyun canlı yayınına başlamak için bir sadece BİR tıkla! Herkes bir yayıncı olabilir. Oyunları telefonunuza gerçek zamanlı olarak otomatik olarak kaydedin ve Nimo TV'deki izleyicilere yayınlayın. Oyun deneyimini izleyicilerinizle paylaşmanın tadını çıkarın.

Nimo TV, Türkiye'de oyun yayıncılığını kolay ve eğlenceli hale getiren bir uygulamadır. Herkes bu uygulama sayesinde yayıncı olabilir ve benzersiz oyun ipuçlarını ve bulgularını diğer oyun severlerle tek bir tıkla paylaşabilir. Sadece bir adım ile süperstar olabilirsiniz.

Uygulama, gerçek zamanlı ve etkileşimli bir oyun deneyimi sunar. Oyununuzu gerçek zamanlı olarak izleyicilerinizle paylaşabilir ve onlarla etkileşime geçebilirsiniz. Performansınızın mükemmel olduğu sürece, izleyicilerinizden havalı hediyeler alabilirsiniz. Bu hediyeler gerçek para da olabilir, bu yüzden gerçek bir yayıncı olmak için çaba göstermek önemlidir.

Uygulamayı denemek isterseniz, gecikmeyin ve hemen eyleme geçin! Sadece "İNDİR" düğmesine tıklayarak, tüm dünyayı kendi olumlu etkiniz altına alabilirsiniz.

Soru ve önerileriniz için, uygulamanın müşteri hizmetleri e-posta adresine veya Instagram ve Facebook hesaplarına ulaşabilirsiniz. Uygulamanın türkçe dil desteği sayesinde, iletişim kurmak daha da kolay olacaktır. Bu sayede, uygulamanın sürekli gelişmesine de katkıda bulunabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.