header
QR Kod
Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını

Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını

1.11.12 geliştirici HUYA PTE. LTD.
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını

En Son Versiyon

Versiyon
1.11.12
Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
HUYA PTE. LTD.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.huya.nimo
Şimdi İndir

Nimo TV-Canlı Eğelence Yayını Hakkında Daha Fazla

NiMO TV, en sevdiğiniz anları canlı yayınlamanıza, dünyanın her yerinden arkadaşlar edinmenize ve 7 gün 24 saat canlı yayınları izleyerek can sıkıntınızı gidermenize olanak sağlar.

NimoTV, canlı yayınları izlemeyi ve yayıncılarla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmayı seven, çevrimiçi müzik konserlerinin ve dansın keyfini çıkarmak isteyen, dünyanın dört bir yanından insanlarla sohbet etmek isteyen, yeteneklerini sergileyerek bir influencer olmayı amaçlayan ve canlı oyun yayınlarını izlemek ve stratejileri tartışmak isteyen herkese tavsiye edilir. Bu uygulama, kullanıcıların istedikleri zaman süper canlı yayınları izlemelerine olanak tanır ve milyonlarca yetenekli yayıncı, dansçı, şarkıcı, oyuncu ve daha fazlasını bir araya getirir. Canlı görüntülü sohbet özelliği sayesinde kullanıcılar, idolüyle anında ve samimi bir şekilde iletişim kurabilirler.

Uygulamanın parti odası özelliği, kullanıcıların arkadaşları ve dünyanın dört bir yanından diğer ilginç insanlarla gündelik, anlık sohbetler etmelerini sağlar. Canlı PK özelliği ise yayıncıların birbirleriyle rekabet etmelerine ve kaybedenlerin cezalandırılmasına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca balıkçılık, at yarışı, açgözlü ve diğer birçok mini oyundan oluşan mini oyunlar bölümünde keyifli vakit geçirebilirler.

NimoTV ayrıca kullanıcıların canlı yayın yapmalarına ve popüler oyunların canlı yayınlarını izlemelerine olanak tanır. Kullanıcılar, takipçiler edinebilir, hayranlar kazanabilir, hediyeler alabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve diğerleri için bir idol haline gelebilirler.

NimoTV'yi sosyal medyada takip ederek, uygulamadaki gelişmeleri ve özel etkinlikleri kaçırmayın! Uygulamayı kullanarak varsa geri bildirimlerinizi feedback_tur@nimo.tv adresine gönderebilirsiniz.

NimoTV, canlı yayınlar ve gerçek zamanlı etkileşimlerle dolu bir uygulama ve bu nedenle canlı yayınları izlemeyi ve yayıncılarla etkileşim kurmayı seven herkese tavsiye edilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.