header
QR Kod
Nikah.com®-Muslim Matchmaking

Nikah.com®-Muslim Matchmaking

4.6.13 geliştirici Rib Matches Private Limited
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
Nikah.com®-Muslim Matchmaking Nikah.com®-Muslim Matchmaking Nikah.com®-Muslim Matchmaking Nikah.com®-Muslim Matchmaking Nikah.com®-Muslim Matchmaking Nikah.com®-Muslim Matchmaking

En Son Versiyon

Versiyon
4.6.13
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
Rib Matches Private Limited
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.nikah
Şimdi İndir

Nikah.com®-Muslim Matchmaking Hakkında Daha Fazla

Assalamu alaikkum wa rahmathullahi wa barakathahu!

Nikah.com®, Türkiye'nin en büyük ve güvenilir müslüman eşleştirme uygulamasıdır. Tek başına kalan müslümanlara yardımcı olarak yarım dinlerini tamamlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Eğer Nikah düşüncesi aklınızda ise ve kendiniz veya ailenizden biri için uygun bir hayat arkadaşı arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Evet, Nikah.com sizin Nikah yolunuz ve doğru çözümüdür.

Nikah.com, dünya çapında en iyi bilinen ve en iyi müslüman evlilik sitesi/uuygulamasıdır. 1998 yılında kurulmuş ve basit bir amacı vardır - müslümanların uygun İslami hayat arkadaşlarını bulmalarına yardımcı olmak ve ayrıca ebeveynlerin çocukları için daha iyi bir hayat arkadaşı bulmalarına yardımcı olmak. Nikah.com, müslüman evlilik ortamı ve güncel teknolojik gelişmeleri İslami prensiplerimize uyarlaması sayesinde, dünya çapında 750,000'den fazla müslüman bekarın Müslüman Şadi'lerinde başarıya ulaşmıştır, Alhamdulillah.

Zaman hızla geçer... Güven önemlidir! Gurur duyuyoruz ki, daha önce Nikah.com'da birbirlerini bulmuş olan ebeveynler, şimdi Masha Allah çocukları için de uygun bir eş arıyorlar.

Nikah.com'u benzersiz kılan ve daha fazla başarı elde etmemizi sağlayan nedir?

  • Arkadaşlık veya flört etmeyi teşvik etmiyoruz.
  • Nikah.com'daki profiller kalite kontrolünden geçirilmiştir.
  • Nikah.com platformunu daha iyi ve güvenli bir yer haline getirmek için kötüye kullanım veya kötü davranışa sıfır tolerans tanıyoruz.
  • Daha fazla eşleşme, asla evlenmemiş, boşanmış veya dul müslümanlar için daha iyi ve uygun bir rishta bulmanıza yardımcı olur.
  • Kolay ve hızlı bir şekilde kayıt olabilir ve Nikkah için yakınınızda yaşayan uygun eşleşmeleri bulabilirsiniz.

Premium Fotoğraf Gizlilik özelliği, size "Sadece iletişim kurduğum veya premium üyelerine göster" veya "Fotoğraflarımı beğenenlere göster" gibi farklı seçenekler sunarak daha sonra istemiyorsanız erişimi reddetme imkanı verir.

Premium "Benimle kim iletişime geçebilir" özelliği, sadece tercihlerinizle eşleşen uygun eşleşmelerden yanıt almanızı sağlar. Bu özellik sayesinde, yaş aralığı, medeni durum, ana dil, eğitim ve yaşadığı yer gibi koşullar belirleyebilirsiniz.

Yakınınızdaki eşleşmeler: Nikkah için uygun bir hayat arkadaşı bulurken, çoğu üye/ebeveyn yakınlarında yaşayan eşleşmelere önem verir. Sofistike teknolojimiz, dünyanın herhangi bir yerinden (örneğin Londra, Kaliforniya, Dubai, Riyad, Doha, Chennai, Yeni Delhi, Selangor, İslamabad, Dakka, Mosk

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.