below header
QR Kod
Next Episode - Track TV Shows

Next Episode - Track TV Shows

4.5.5.1 geliştirici Nikbits
(0 İncelemeler) Mart 21, 2024
Next Episode - Track TV Shows Next Episode - Track TV Shows Next Episode - Track TV Shows Next Episode - Track TV Shows Next Episode - Track TV Shows Next Episode - Track TV Shows

En Son Versiyon

Versiyon
4.5.5.1
Güncelle
Mart 21, 2024
Geliştirici
Nikbits
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.nextepisode.android
Şimdi İndir

Next Episode - Track TV Shows Hakkında Daha Fazla

Easily track TV shows and the Movies you follow and discover new - great ones that YOU'll like! Clean interface, useful and unique features and a joy to use - this is Next Episode!

Bu uygulama günlük olarak on binlerce kişi tarafından kullanılmakta ve büyük bir derece ile derecelendirilmektedir - nedeninin ne olduğunu görmek için deneyin - televizyon şovlarınızı ve filmlerinizi kolayca takip etmeniz gerekiyorsa, bu sizin için uygun bir uygulamadır.

BAŞLICA ÖZELLİKLER

MY SHOWS - favori dizilerinizi ekleyin ve Next Episode sizin için takip etsin.

MY MOVIES - favori filmlerinizi ekleyin ve Next Episode sizin için takip etsin.

RECENT - yeni yayınlanan şovları ve yarın neyin geleceğini görün. Tüm şovları veya sadece takip ettiğinizleri görüntüleyin.

CALENDAR - takvim görünümü, yine - tüm şovlar veya sadece izlediklerinizle dolu.

WHAT'S NEXT - MY SHOWS'tan televizyon şovları, bir geri sayım ile, bir sonraki bölümünün ne zaman yayınlanacağına göre sıralanmıştır.

EPISODES - MY SHOWS'tan yeni bölümler yayınlandığında orada görünür. Tüm izlenmemiş (veya henüz indirilmemiş) bölümleri takip etmek için harika bir yol!

DISCOVER - yeni ve harika TV şovları ve filmler bulmak için harika üst listeler:

- HOT SHOWS / MOVIES - en popüler olanlarını görün, yeni yayınlanan TV şovları ve filmler ve izleyecek yeni bir şeyler bulun!

- UPCOMING SHOWS / MOVIES - yakında yayınlanacak en iyi şovlar ve filmler. Yayınlanan sezon veya beklentiye göre sıralanabilir!

- TRENDING SHOWS / MOVIES - tüm zamanların en popüler TV şovlarını ve filmlerini ya da belirli bir zaman diliminde popüler olanları görün!

- FROM MY CREATORS - zaten izlediğiniz şovları yaratan kişilerin harika şovları.

- RECOMMENDED SHOWS / MOVIES - zaten izlediğiniz şovlar ve filmlere dayalı kişiselleştirilmiş TV ve film önerileri alın.

SHOW DETAILS - TV dizisi hakkında daha fazla bilgi edinin. Bir resim, kısa bir açıklama, kanal, süre, fragman, bir sonraki / önceki bölüm bilgisi, sezonlar / bölümler programı, bölüm özetleri ve yayın tarihleri vb.

TRAILERS - TV şovlarının fragmanlarını kontrol edin ve beğeneceğiniz harika dizileri keşfedin. Sadece Next Episode'un sahip olduğu benzersiz bir işlevsellik!

WIDGET - şovlarınızdan en son ve bir sonraki olanları hızlı bir bakışta görün.

PUSH BİLDİRİMLERİ - yaklaşan bölümler, yayınlanan filmler, izlediğiniz bir şov iptal edilmiş / bittiği zaman (veya diriltilmiş), yeni bir sezon için bir yayın tarihi alındığında gibi bilgiler için bildirim alın.

PAUSE TRACKING - tv şovu takibini her bir şov için duraklatabilirsiniz, bu da uygulamadan gizler, ancak MY SHOWS'ta tutar ve izlenen bölümleri hatırlar.

TIME SPENT - TV dizilerinizi izlemek için ne kadar zaman harcadığınızı kontrol edin!

Ekran görüntülerine ve kullanıcılarım

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.