header
QR Kod
NAVER Dictionary

NAVER Dictionary

2.9.8 geliştirici NAVER Corp.
(0 İncelemeler) Haziran 18, 2024
NAVER Dictionary NAVER Dictionary NAVER Dictionary

En Son Versiyon

Versiyon
2.9.8
Güncelle
Haziran 18, 2024
Geliştirici
NAVER Corp.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.nhn.android.naverdic
Şimdi İndir

NAVER Dictionary Hakkında Daha Fazla

WELCOME to NAVER Dictionary!

Bu sözlük uygulamamız ÜCRETSİZdir ve içerisinde 70 sözlük, 30 milyon başlık, günlük İngilizce konuşmalar, quiz, telaffuz değerlendirmesi gibi birçok özellik sunmaktadır.

4 ünlü İngilizce-İngilizce sözlük bulunmaktadır ve bunlar Oxford İngilizce Sözlüğü (124.000 kelime, 139.000 örnek), Merriam-Webster Kolej Sözlüğü (136.000 kelime, 100.000 örnek), Merriam-Webster'in İleri Düzey İngilizce Sözlüğü (59.000 kelime, 140.000 örnek) ve Wiktionary (980.000 kelime) şeklindedir.

Uygulamamızda ayrıca 1 milyon İngilizce telaffuz bulunmaktadır ve bu telaffuzlar Amerikan, İngiliz, Avustralya ve Hint İngilizcesi aksanlarına göre sunulmaktadır.

3 farklı ünlü tezaurus sözlüğü de uygulamamızda mevcuttur. Oxford Learners Tezaurusu başlangıç ve orta seviye için (İngilizce-Korece, İngilizce-İngilizce) Oxford İngilizce Tezaurusu ise ileri ve ana dil seviyesi için (İngilizce-İngilizce, İngilizce-Korece ve İngilizce-Japonca) sunulmaktadır. Ayrıca Collins İngilizce Paperback Tezaurusu da 8. baskı HarperCollins Publishers tarafından sunulmaktadır.

Uygulamamızda 11 yüksek güvenilirlikte Korece sözlük bulunmaktadır. Bu sözlükler arasında Korece-İngilizce, Korece-Çince, Korece-Vietnamca, Korece-Japonca, Korece-Endonezyaca, Korece-Tayca, Korece-Fransızca, Korece-İspanyolca, Korece-Rusça, Korece-Moğolca ve Korece-Arapça sözlükler bulunmaktadır.

Bunların yanında 46 farklı iki dilli sözlük de uygulamamızda yer almaktadır ve bunlar İngilizce, Çince, Japonca, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Vietnamca, Arapça, Hintçe, Rusça, Portekizce, Tayca, Endonezyaca, Türkçe, Yunanca, İbranice, Moğolca, Norveççe, Lehçe, Rumence, Svahili, Tagalog, Urduca, Ukraynaca, Tetum, İsveççe, Farsça, Latince, Lao, İtalyanca, Macarca, Hausa, Hollandaca, Çekçe, Hırvatça, Kamboçya Dili, Burma Dili, Gürcüce ve Nepalce sözlükleridir.

Ek olarak Açık Sözlük Pro özelliği de bulunmaktadır ve bu platformda kullanıcılar kendi sözlüklerini oluşturabilirler. Bu platformda 6000 farklı sözlük ve 5.6 milyon başlık mevcuttur. Daha fazla bilgi için NAVER Sözlük Resmi Blog sayfasına (http://blog.naver.com/dic_master) bakabilir veya uygulama kullanımı sırasında bir sorun yaşarsanız NAVER İngilizce Sözlük Müşteri Merkezi'ne (https://help.naver.com/service/24549/category/bookmark?lang=en) başvur

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.