header
QR Kod
nandbox Messenger – video chat

nandbox Messenger – video chat

2.1.022 geliştirici nandbox Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
nandbox Messenger – video chat nandbox Messenger – video chat nandbox Messenger – video chat nandbox Messenger – video chat nandbox Messenger – video chat nandbox Messenger – video chat

En Son Versiyon

Versiyon
2.1.022
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
nandbox Inc.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.nandbox.nandbox
Şimdi İndir

nandbox Messenger – video chat Hakkında Daha Fazla

nandbox Messenger daha iyi gizlilik sağlayan, büyük gruplar ve daha fazla sohbet seçeneği içeren, ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Birden fazla profilde sohbetinizi kişiselleştirebilir, aileniz, dostlarınız, iş arkadaşlarınız ve diğerlerine sınırsız sayıda fotoğraf, video, ses ve sesli notlar gönderebilirsiniz. Kendinizi farklı tanıtmak için kişilerinize farklı bir profil gösterebilirsiniz. Tüm gruplar harika, bir grupta 1000'e kadar üye olabilir. Birçok yayın kanalı yaratabilir, mesajlarınızı sınırsız sayıda üyeye gönderebilir ve iletilerinize geri bildirim alabilirsiniz.

Neden nandbox Messenger'a geçelim?

nandbox Messenger kullanmamızın nedenleri:

Kişisel sohbetler: nandbox Messenger, dört farklı profil (Aile, Arkadaşlar, İş ve Halka Açık) destekleyebilen tek mesajlaşma uygulamasıdır.

Gizlilik: Biz gizliliğe büyük bir önem veriyoruz. Cep telefonu numaranız asla onayınız olmadan gösterilmez. Ayrıca sizi bir gruba ya da kanala üye yapmadan önce onayınızı alırız.

Konuşma tarzı: Önemli sohbetler, favori sohbetler sekmesinde düzenlenir ve aynı mesaja verilen cevaplar kolay bir sohbet için bir araya toplanır.

Mesajı geri al: Yanlış bir mesaj mı gönderdiniz? Endişelenmeyin! Her zaman mesajı geri alabilirsiniz.

Gruplar ve Kanallar: 1000 üyeye kadar büyük gruplarla sohbet edebilir ve sınırsız sayıda üyeye mesaj göndermek için yayın kanallarını kullanabilirsiniz.

Hızlı: nandbox Messenger, süper hızlı bir uygulamadır ve dünya çapında yayılmış sunucularını kullanarak nerede olursanız olun size hizmet edebilir.

Güvenli: nandbox Messenger, verilerinizi korumak için sektörün en iyi güvenlik uygulamalarını kullanır. Verileriniz şifrelenir ve dışarıdan erişime karşı korunur.

Ücretsiz: nandbox Messenger, ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır ve hiçbir reklam gösterilmez.

Ve daha fazlası: Ortam dosyalarınızı, konumunuzu ve kişilerinizi kolayca paylaşabilirsiniz. Diğer kullanıcılarla QR kodunu okutarak kolayca iletişim kurabilir ve gruplara ve kanallara katılabilirsiniz. Ve çok daha fazlası var!

Destek: Görüşleriniz bizim için önemlidir! Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, ekibimize doğrudan ayarlar/Yardım/Destek (setting/Help/Support) yolunu izleyerek mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca support@nandbox.com adresine de e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.