header
QR Kod
N0va Desktop

N0va Desktop

2.2.1.71 geliştirici COGNOSPHERE PTE. LTD.
(0 İncelemeler) Mayıs 02, 2024
N0va Desktop N0va Desktop N0va Desktop N0va Desktop N0va Desktop N0va Desktop

En Son Versiyon

Versiyon
2.2.1.71
Güncelle
Mayıs 02, 2024
Geliştirici
COGNOSPHERE PTE. LTD.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mihoyo.desktopportal
Şimdi İndir

N0va Desktop Hakkında Daha Fazla

Lumi'yi tek parmak dokunuşuyla dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde çağırın. N0va Desktop, sevimli bir sanal karakter olan Lumi'yi içeren, kapsayıcı bir canlı duvar kâğıdı uygulamasıdır. Lumi'nin en yeni içeriklerinden haberdar olun, kapsayıcı canlı duvar kâğıtlarını deneyimleyin ve cihazınızda Lumi'yle birlikte yaşamın sizi götüreceği maceralara yelken açın!

Lumi, zarif canlı duvar kâğıtları sunan bir uygulamadır. Bu duvar kâğıtları sayesinde Lumi adlı karakteri avucunuzun içinde canlandırabilirsiniz. Uygulama, ruh halinize uygun bir tema seçmenizi sağlar ve çeşitli özel duvar kâğıtları ve videolar sunar. Bu sayede cihazınızı kişiselleştirebilir ve her gün Lumi ile geçirebilirsiniz.

Uygulamanın resmi web sitesi, Twitter hesabı ve Discord kanalı üzerinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Web sitesinde uygulama hakkında genel bilgiler, Twitter hesabında güncellemeler ve Discord kanalında da diğer kullanıcılarla etkileşime geçme imkânı bulunmaktadır.

Uygulama, kullanıcıların cihazlarını kişiselleştirmesine olanak sağlamak için RECORD_AUDIO iznine ihtiyaç duyar. Bu izin sayesinde, kullanıcı cihazında bir sesli girdi işlemi gerçekleştirdiğinde (örneğin, sesli bir video izlerken veya müzik dinlerken), uygulamadaki karakter tepki gösterecektir.

Bu izni reddetmenin uygulamanın performansını etkilemeyeceğini ve uygulamanın herhangi bir ses kaydı yapmayacağını belirtmek önemlidir. Bu sayede kullanıcılar uygulamanın güvenli ve gizliliklerinin korunduğundan emin olabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.