header
QR Kod
Mystery Match - Puzzle Match 3

Mystery Match - Puzzle Match 3

2.66.0 geliştirici Outplay Entertainment Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 04, 2024
Mystery Match - Puzzle Match 3 Mystery Match - Puzzle Match 3 Mystery Match - Puzzle Match 3 Mystery Match - Puzzle Match 3 Mystery Match - Puzzle Match 3 Mystery Match - Puzzle Match 3

En Son Versiyon

Versiyon
2.66.0
Güncelle
Nisan 04, 2024
Geliştirici
Outplay Entertainment Ltd
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.outplayentertainment.mysterymatch
Şimdi İndir

Mystery Match - Puzzle Match 3 Hakkında Daha Fazla

Mystery Match is an amazing, beautiful match-3 adventure game that sweeps you away on a globe-trotting story filled with romance, drama, and intrigue. Combine your skills of puzzle-solving and jewel-matching to uncover the thrilling mystery.

Bu gizemli oyunda Sherlock Holmes'a benzer bir şekilde oynayın ve bu bulmaca macerasında gerçeği bulun. Gizli bir şehir macerasıyla dolu heyecan verici bir bulmaca oyunu.

Genç dedektif Emma ile İngiltere'deki aile malikanesine ve ötesine seyahat ederek, dünyayı ele geçirme mücadelesinde kilitlenmiş gizemli gizli topluluklar hakkında ipuçları bulun ve birleştirerek gerçeği ortaya çıkarın. Kahramanımıza katılın, aşık olun, düşmanları alt edin ve dünya çapında seyahat edin. Sevimli yardımcılardan hain kötülere kadar birçok ilginç karakterle tanışın! Bu bulmaca eşleştirme oyununda anlatılmamış hikayeler yok.

MİSTERY MATCH'İN BÜYÜSÜNE KAPILIN

SONSUZ EĞLENCE Gizli nesneleri bulun, mücevherleri eşleştirin, inciler oluşturun ve güçlü güçlendirmeleri kullanarak binlerce benzersiz ve zorlu seviyeyi çözün. Problemleri çözme becerilerinizi bağımlılık yapan eğlenceli eşleştirme-3 dedektif, arama ve bulma oyunlarında test edin! Başka hiçbir ipucu oyunu gibi değil!

GİZEMİ ÇÖZÜN Etkileyici bir hikaye odaklı oyun, muhteşem el çizimi grafikler ve sevgiyle hazırlanmış animasyonlarla dolu. Yıllarca konuşacağınız birçok dramatik an, olay örgüsü ve heyecan verici deneyimle doludur. Bu bulmaca macerasına atlayın ve bu gizemli oyunu çözmek için gizli nesneleri arayın.

EGZOTİK MEKANLAR Hayatınızın macerasına dünya çapında bir seyahat edin. Hong Kong'un kalabalık sokaklarından Güney Amerika'nın uzak ormanlarına. Hayatınızın yolculuğuna çıkın ve asla geriye bakmayın. Bulmacaları çeşitli egzotik mekanlarda çözerken dünya sizin istiridyenizdir!

5 milyondan fazla oyuncu topluluğuna katılın ve mobilde dünya çapında bir dedektif oyunu keşfedin! ------- Facebook: http://bit.ly/MysteryMatchPlay Facebook Grubu: http://bit.ly/MMFBgroup Destek: www.bitly.com/OutplaySupport. © 2014 - 2022 Outplay Entertainment Ltd. Mystery Match, Outplay Entertainment'ın bir ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.