header
QR Kod
myMail: Gmail & Hotmail için

myMail: Gmail & Hotmail için

14.100.0.58773 geliştirici MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED
(0 İncelemeler) Şubat 23, 2024
myMail: Gmail & Hotmail için myMail: Gmail & Hotmail için myMail: Gmail & Hotmail için myMail: Gmail & Hotmail için myMail: Gmail & Hotmail için myMail: Gmail & Hotmail için

En Son Versiyon

Versiyon
14.100.0.58773
Güncelle
Şubat 23, 2024
Geliştirici
MGL MY.COM (CYPRUS) LIMITED
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.my.mail
Şimdi İndir

myMail: Gmail & Hotmail için Hakkında Daha Fazla

myMail – Tüm e-posta hesaplarınızı aynı anda yönetin! Protonmail, Outlook web app, Mail ru e-posta, Edison, Google gmail, Live, Exchange, Outlook mail kutularını destekler. Hotmail, Yahoo mail, Outlook, iCloud, Mail com, Zimbra, Emails ve Roundcube hangisi olursa olsun myMail, tüm büyük e-posta sağlayıcılarını ve diğer IMAP veya POP3.

myMail, Hotmail, iCloud, Webmail, Roundcube e-postalarınızı tek bir yerde güven içinde tutmak için tasarlanmıştır. İletişimi kolay, hızlı ve mobil dostu bir hale getirir. Uygulamamız iletilerinizi ön izlemenin, okumanın, yanıtlamanın ve iletmenin yanında eklerinizi eklemenize ve görüntülemenize imkan sağlar. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ise adresiniz ve parolanız. Sonrasında Hotmail, iCloud, Webmail, e-posta uygulamaları kullanımınıza hazır.

myMail, tüm popüler e-posta hizmetlerini destekler:

— Google Mail (Mail com, emails, Google Apps for Business and Education) — Microsoft (Hotmail, Zimbra, MSN mail, Outlook, Office 365 ve Live) — Yahoo mail (daha önceden ymail)

myMail çoğu ana etki alanı için IMAP, POP ve SMTP ayarlarını otomatik olarak yapar ve Lotus Notes ve Microsoft Exchange gibi IMAP ve SMTP'nin etkinleştirildiği kurumsal e-posta hizmetlerinin birçoğu için destek sağlar.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER: ✻ Posta kutunuz için iş takviminize daha uygun olması için özelleştirebileceğiniz gerçek zamanlı anlık bildirimler ✻ Menü simgeleri ve kişilerin avatarlarıyla konuşmalarınızın yer aldığı Yahoo, Zimbra ve Roundcube gelen kutunuzda kolayca gezinin ✻ Yazdıkça çıkan arama önerileriyle yerel kişileri ve sunucu kişilerini (MSN, Outlook, iCloud mail ve Live) arayın ✻ Ek göndermek için dosyalara doğrudan myMail ✻ Kendinize özel bir e-posta imzası oluşturun ✻ İletileri bayraklayarak, gereksiz klasörüne taşıyarak veya silerek posta kutunuzu düzenleyin ✻ Okunmamış veya Bayraklı e-postaları veya Ekli e-postaları filtreleyin ✻ Anlaşılır bir düzen ve tasarımActiveSync protokol desteğiE-posta başlıkları ile tüm e-posta görüşmelerinizi tek bir ekranda görüntüleyin

Daha fazlası var! MY.COM'a kaydolarak kısa, yeni adresinizi alın ve bu özellikleri kullanmaya başlayın: ✻ Klasör ekleyin, silin ve yönetinFiltre (örneğin: gönderen) oluşturarak iletilerinizi düzenleyin

myMail uygulaması tıpkı Webmail, Zimbra ve Roundcube Email uygulamaları gibi akıllı telefonunuz ve tabletiniz için optimize edilmiştir.

EWS protokolü henüz desteklenmemektedir ancak gelecek güncellemeleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Cihazınızda Mail com, emails, Hotmail, Yahoo, iCloud, Outlook, Webmail oturum açma sorunu yaşarsanız lütfen androidmail@corp.my.com, IMAP, POP veya SMTP.

Yeni güncellemeler ve süper özelliklerden haberdar olmak için myMail'i takip edin: www.facebook.com/mymail.official. Ayrıca Hotmail, Yahoo, Outlook, iCloud, Webmail, Zimbra

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.