header
QR Kod
My Little Pony Yarış

My Little Pony Yarış

2023.2.0 geliştirici Budge Studios
(0 İncelemeler) Mayıs 12, 2024
My Little Pony Yarış My Little Pony Yarış My Little Pony Yarış My Little Pony Yarış My Little Pony Yarış My Little Pony Yarış

En Son Versiyon

Versiyon
2023.2.0
Güncelle
Mayıs 12, 2024
Geliştirici
Budge Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.budgestudios.googleplay.MyLittlePonyRainbowRunners
Şimdi İndir

My Little Pony Yarış Hakkında Daha Fazla

Budge Studios,™ My Little Pony Gökkuşağı Yarışını sunar! Ponyville'ye güçlü bir renk çalma büyüsü yapıldı ve bu büyüyü sadece en sevdiğin pony'ler, Arkadaşlığın gücüyle bozabilir! Koş, zıpla, pony'lerinin Gökkuşağı Güçlerini uyandır ve onların destansı yeteneklerini kullanarak dünyanın renklerini kurtar!

RENK DOLU BİR MACERA, Ponyville'de geçen bir mobil oyundur. Teker teker renk çalan portalları kapatmak için koşmalı, engelleri aşmalı ve pony'lerini destansı Gökkuşağı Gücü formuna dönüştürmelisin. Bu heyecanlı görevler her yerde seni bekliyor!

Oyunda 6 farklı pony karakteri bulunmaktadır. Her birinin kendine özgü Gökkuşağı Gücü ve süper formu vardır. Twilight Sparkles büyülü patlamasıyla engelleri temizlerken, Pinkie Pie mega zıplamasıyla yüksek yerlere ulaşabilir. Rainbow Dash ise Rainboom'uyla kayarak engelleri parçalayabilir. Rarity çekici kişiliğiyle Pony Gücü çekerken, Applejack elma saldırısıyla engelleri elma sosuna çevirir. Son olarak Fluttershy süper uçuşuyla her şeyin üzerinden uçabilir.

Budge Studios, uygulamalarının gizliliğine önem verir ve gizlilik yasalarına uygun olduğunu garanti eder. Uygulama, ESRB Gizlilik Sertifikası'na sahiptir. Daha fazla bilgi için gizlilik politikasını inceleyebilir veya veri koruma görevlisine e-posta gönderebilirsin.

Uygulamayı indirmeden önce, içeriklerin bir kısmına uygulama içi satın alımlarla erişebileceğini unutma. Uygulama içi satın alımlar gerçek para ile yapılır ve ücret hesabından alınır. Bu özelliği devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarını değiştirebilirsin. Ayrıca uygulamada Budge Studios'un yayınladığı diğer uygulamalar, ortaklar ve üçüncü şahıslara yönelik içeriksel reklamlar bulunabilir. Budge Studios, davranışsal reklamcılığa ve yeniden hedeflemeye izin vermez. Ayrıca uygulamada sadece ebeveynlerin onayıyla erişilebilecek sosyal medya bağlantıları da olabilir.

Budge Studios, dünya çocuklarını eğlendirip eğitmek için 2010 yılında kurulmuştur. Sıkıntı yaşarsan, soruların veya önerilerin varsa 7/24 support@budgestudios.ca adresinden bizimle iletişime geçebilirsin.

MY LITTLE PONY ve tüm karakterler Hasbro'nun ticari markalarıdır ve izin alınarak kullanılır. © 2017 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır. Budge Studios, Budge Studios Inc.'in ticari markalarıdır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.