below header
QR Kod
My Little Pony: Büyülü Prenses

My Little Pony: Büyülü Prenses

9.2.0l geliştirici Gameloft SE
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
My Little Pony: Büyülü Prenses My Little Pony: Büyülü Prenses My Little Pony: Büyülü Prenses My Little Pony: Büyülü Prenses My Little Pony: Büyülü Prenses My Little Pony: Büyülü Prenses

En Son Versiyon

Versiyon
9.2.0l
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
Gameloft SE
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM
Şimdi İndir

My Little Pony: Büyülü Prenses Hakkında Daha Fazla

Muhteşem My Little Pony dizisini esas alan bu ücretsiz resmi oyunda, Equestria'nın en sevilen pony'leriyle güzel dostluk ve maceralara doğru eyer vur.

Bu oyun, Gameloft tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak indirilebilen bir mobil uygulamadır. Oyun, Princess Celestia'nın öğrencisi Twilight Sparkle ve diğer dostlarıyla birlikte Equestria'da geçen bir hikayeyi konu almaktadır. Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Fluttershy ve diğer dostları, kaynak toplamak ve yeni arkadaşlar edinirken aynı zamanda hayallerinin peşinden gitmeyi hedeflerler.

Oyunda 300'den fazla karakter bulunmaktadır ve bu karakterler arasında prens ve prensesler, maceracı midilliler ve sürpriz karakterler yer almaktadır. Oyuncular, bu karakterlere kalacak yer ve yiyecek gibi ihtiyaçlarını karşılayarak onlarla etkileşime geçebilirler. Ayrıca oyuncular, Crystal Empire, Canterlot ve Sweet Apple Acres gibi farklı yerleri keşfedebilirler.

Oyunda ayrıca güzel bir midilli evi de yaratılabilir. Oyuncular, cici süslemeler ve sihirli dokunuşlarla MLP şehrini diğer tüm şehir kurma oyunlarını kıskandıracak bir şekilde dekore edebilirler.

TV dizisinden esinlenilen fantastik görevler de oyunda yer almaktadır. Oyuncular, Tirek, King Sombra, Nightmare Moon gibi kötü karakterlerle yüzleşerek Twilight Sparkle ve diğer dostlarına yardım edebilirler.

Oyunda ayrıca mini oyunlar da bulunmaktadır. Twilight Sparkle ile Top Zıplatma veya Rainbow Dash ile Sihirli Kanatlar gibi oyunlar oynanabilir. Equestria Kızları ile dans edebileceğiniz dans oyunları da oyunda yer almaktadır.

Oyuncular, karakterlerine özel moda da yaratabilirler. Oyun içindeki mağazalardan alışveriş yaparak pony'lerine prens veya prenses gibi görünümler verebilirler.

Oyunun en önemli unsurlarından biri de arkadaşlık kavramıdır. Oyuncular, arkadaşlarıyla etkileşim halinde olabilir ve eğlenceli etkinliklerde yarışabilirler.

Oyun, resmi TV programı seslendirmelerini de içermektedir. Bu sayede oyuncular, gerçek midilli seslerinin keyfini çıkarabilirler.

Bu oyun, şehir kurma ve ücretsiz oyun sevenler için ideal bir seçenektir. MLP at dostlarıyla dolu bir çiftlik hayatını hayal eden ve prens veya prenses olmak isteyenlerin keyifle oynayabilecekleri bir oyun sunmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.