header
QR Kod
My Little Pony: Ahenk Arayışı

My Little Pony: Ahenk Arayışı

2023.3.0 geliştirici Budge Studios
(0 İncelemeler) Mart 30, 2024
My Little Pony: Ahenk Arayışı My Little Pony: Ahenk Arayışı My Little Pony: Ahenk Arayışı My Little Pony: Ahenk Arayışı My Little Pony: Ahenk Arayışı My Little Pony: Ahenk Arayışı

En Son Versiyon

Versiyon
2023.3.0
Güncelle
Mart 30, 2024
Geliştirici
Budge Studios
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.budgestudios.MyLittlePonyHarmonyQuest
Şimdi İndir

My Little Pony: Ahenk Arayışı Hakkında Daha Fazla

Budge Studios,™ My Little Pony: Ahenk Arayışı'nı sunar. Bu uygulama çocuğunuzu dostluk ruhunu Equestria boyunca yayacağı bir büyülü maceraya çıkarır. 6 pony'nin tamamını topla, özel güçlerini birlikte kullan ve Ahenk Ağacını kurtar. Kötü yardakçıları kovala, yapbozları çöz ve pony ülkesinin altı büyülü mücevherini geri getir!

BÜYÜLÜ MACERALAR, çocuklar için tasarlanmış eğlenceli ve eğitici bir mobil uygulamadır. Uygulama, Equestria'nın farklı bölgelerine seyahat etme, kötü yardakçıları yakalama, gizli anahtar ve tuzakları bulma, esir pony'leri kurtarma ve 6 ahenk unsurunu kurtarma gibi maceralar sunmaktadır. Her biri kendi özel güçlerine sahip 6 pony karakteri bulunmaktadır. Uygulama, Budge Studios tarafından geliştirilmiştir ve gizlilik yasalarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Uygulamada yer alan her bir pony karakterinin farklı özellikleri vardır. Prenses Twilight Sparkles, nesneleri taşıma ve bulmaca çözme yeteneklerine sahiptir. FlutterShy, ninni söyleme ve hayvanlarla iletişim kurma yeteneklerine sahiptir. AppleJack, sallayarak kırma ve mancınık kullanma yeteneklerine sahiptir. Rainbow Dash, üzerinden uçma ve düşme yeteneklerine sahiptir. Rarity, keşfetme ve tarz verme yeteneklerine sahiptir. Pinkie Pie ise hipnoz dansı ve pinke hissi gibi özelliklere sahiptir.

Budge Studios, çocukların gizliliğini önemsediği için uygulamayı gizlilik yasalarına uygun bir şekilde tasarlamıştır. Uygulama, ESRB (Entertainment Software Rating Board) Privacy Certified Kids’ Privacy Seal sertifikasına sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ adresinden gizlilik politikasını inceleyin veya privacy@budgestudios.ca adresinden veri koruma görevlimize e-posta gönderin.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz ancak bazı içeriklere uygulama içi satın alımlarla erişebilirsiniz. Uygulama içi satın alımlar gerçek parayla yapılır ve ücretler hesabınızdan alınır. Uygulama içi satın alım yapmayı devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarını değiştirebilirsiniz. Uygulama içinde Budge Studios tarafından yayınlanan diğer uygulamalar, ortaklar ve üçüncü şahıslar için içeriksel reklamlar (ödüller için reklam izleme özelliği dahil) bulunabilir. Budge Studios, uygulamada davranışsal reklamcılığa ve yeniden hedeflemeye izin vermemektedir. Ayrıca uygulamada sadece bir ebeveyn geçidinin ardından erişilebilecek sosyal medya bağlantıları da bulunabilir.

Uygulamanın kullanım şartları ve son kullanıcı lisans sözleşmesi, aşağıdaki bağlantıda bulunan Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesine tabidir: https://www.budgestudios.com/en/legal/eula/

Budge Studios, 2010 yılında dünyanın her yerindeki çocukları yenilik, yaratıcılık ve eğlence ile eğitmek ve eğlendirmek amacıyla kurulmuştur. Daha fazla bilgi için www.budgestudios.com adresini ziyaret edebilir, facebook.com/budgestudios sayfasını beğenebilir ve @budgestudios hesabını takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulama tanıtımlarını izlemek için youtube.com/budgestudios'u ziyaret edebilirsin

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.