header
QR Kod
My Baby Care 2

My Baby Care 2

1.39 geliştirici FM by Bubadu
(0 İncelemeler) Haziran 14, 2024
My Baby Care 2 My Baby Care 2 My Baby Care 2 My Baby Care 2 My Baby Care 2 My Baby Care 2

En Son Versiyon

Versiyon
1.39
Güncelle
Haziran 14, 2024
Geliştirici
FM by Bubadu
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bubadu.mybabycare2
Şimdi İndir

My Baby Care 2 Hakkında Daha Fazla

Eğlenceye katılın ve bebek çılgınlığını kontrol altında tutun.

Yemek: Bu uygulama ile kremalı sütlü kıtır kıtır gevrekler hazırlayabilir veya meyveli çay yapabilirsiniz. Ayrıca üzerine çikolata, tereyağı, reçel veya bal sürerek tatlı bir tost yapabilir ve farklı meyveler ekleyebilirsiniz. Bu sayede tatlı atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.

Bulmaca: Beyninizi eğitmek için mantık bulmacaları çözerek zihninizi çalıştırabilirsiniz. Eksik parçaları bulabilir, oyuncak bloklarını eşleştirebilir, hafıza oyunu oynayabilir veya Sudoku tahtasını görsellerle doldurabilirsiniz.

Bakım: Çocukların oyuncaklara ilgi duyduğunu biliyoruz! Bu uygulamada çocukların bezini değiştirirken onları eğlendirecek bir baloncuk oyuncağı, çıngırak veya sevimli bir köpek gibi birçok oyuncak seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca güzel bir emzik seçebilir ve bebeği besleyebilirsiniz.

Doktor: Çocukluk döneminde en yaygın hastalıklardan biri olan suçiçeğini tedavi etmek için merhem, stetoskop, şurup ve mendil gibi araçları kullanabilirsiniz. Bu sayede çocuklardaki kızarıklıklardan ve yüksek ateşten kurtulabilirsiniz.

Oyun Odası: Bu oda içinde topa zıplayabilir, tren veya patenle oynayabilirsiniz. Ayrıca yaratıcı çocuklar için farklı origami şekilleri yapabilecekleri bir alan da bulunmaktadır.

Giyinip Süslenme: Bu bölümde pijama partisi için hazırlık yapabilirsiniz! Renkli çoraplar, şık aksesuarlar ve rahat pijamalar arasından seçim yaparak süper havalı bir kıyafet oluşturabilirsiniz.

Özellikler: Bu uygulama 6 farklı oda içermektedir ve çocukların yaratıcılıklarını, mantıksal düşünmelerini geliştirmektedir. Ayrıca giyinme oyunu sayesinde moda anlayışlarını da geliştirebilirler.

Ücretsiz oyun: Bu uygulama ücretsiz olarak oynanabilir, ancak bazı oyun içi öğeler ve özellikler gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu sebeple uygulama içi alışveriş seçenekleri cihaz ayarlarınızda kontrol edilebilir.

Reklamlar: Uygulama içinde Bubadu'nun ürünleri veya üçüncü taraf ürünler için reklamlar bulunabilir. Bu reklamlar kullanıcıları Bubadu'nun veya üçüncü tarafın sitesine veya uygulamasına yönlendirebilir.

Gizlilik Politikası ve Hizmet Koşulları: Lütfen uygulamanın gizlilik politikasını ve hizmet koşullarını inceleyiniz. Bu belgeler Bubadu'nun web sitesinde bulunmaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.