header
QR Kod
MX Player

MX Player

1.82.7 geliştirici MX Media & Entertainment Pte Ltd
(0 İncelemeler) Nisan 19, 2024
MX Player MX Player MX Player MX Player MX Player MX Player

En Son Versiyon

Versiyon
1.82.7
Güncelle
Nisan 19, 2024
Geliştirici
MX Media & Entertainment Pte Ltd
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mxtech.videoplayer.ad
Şimdi İndir

MX Player Hakkında Daha Fazla

Tüm formatlı ses desteği (AC-3 dahil), gelişmiş donanım hızlandırması ve altyazı desteği ile güçlü video oynatıcı.

Bu uygulama, MX Player olarak adlandırılan en güçlü video oynatıcının tüm ses formatlarını desteklediğini belirtir. Bu, MX Player'ın MX Oynatıcı, AC-3, MP3, AAC vb. gibi tüm ses formatlarını içerdiği anlamına gelir. Bu, kullanıcıların en sevdikleri videoları izlemelerine ve dinlemelerine izin verir.

MX Player, Android için ilk çok çekirdekli kod çözme gerçekleştiren video oynatıcıdır. Bu, çift çekirdekli cihazların performansını %70 arttırdığı anlamına gelir. Bu, kullanıcıların tek çekirdekli cihazlarda bile daha iyi bir video deneyimi yaşamalarını sağlar.

MX Player, ekranda basit bir çimdik hareketi ve sürükleme ile kolayca yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabildiği için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca, yakınlaştırma ve sağa sola çevirme seçenekleri de mevcuttur.

Altyazı hareketleri, kullanıcıların bir sonraki veya önceki metne gitmek için ileri veya geri kaydırmasını, metni yukarı ve aşağı taşımasını veya metnin boyutunu değiştirmesini sağlar.

Çocuk kilidi özelliği, çocukların uygulamaları veya arama yapmalarından korkmadan eğlenmelerini sağlar. Ancak, bu özelliğin kullanılabilmesi için bir eklentiye ihtiyaç duyulabilir.

Bu uygulama, DVD, DVB, SSA/ASS, SAMI, SubRip, MicroDVD, VobSub, SubViewer2.0, MPL2, TMPlayer, Teletext, PJS, WebVTT gibi çeşitli altyazı biçimlerini destekler.

Eğer "paket dosyası geçersizdir" hatası ile karşılaşırsanız, uygulamayı yeniden indirmeniz gerekebilir.

MX Player'ın ürün ana sayfasından tekrar yükleyebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, XDA MX Player forumunu veya Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bazı ekranlar, Elephants Dreams ve Big Buck Bunny adlı filmlerden alınmıştır ve bu filmler Creative Commons lisansı altında kullanılmıştır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.