header
QR Kod
Muslim Match– Matchmaking App

Muslim Match– Matchmaking App

4.2 geliştirici GlobalMuslimMatch
(0 İncelemeler) Mayıs 28, 2024
Muslim Match– Matchmaking App Muslim Match– Matchmaking App Muslim Match– Matchmaking App Muslim Match– Matchmaking App Muslim Match– Matchmaking App Muslim Match– Matchmaking App

En Son Versiyon

Versiyon
4.2
Güncelle
Mayıs 28, 2024
Geliştirici
GlobalMuslimMatch
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.muslimmatchnew
Şimdi İndir

Muslim Match– Matchmaking App Hakkında Daha Fazla

Welcome to MuslimMatch, the fastest growing, credible and trusted matchmaking app for single Muslims worldwide. Find your soulmate from thousands of genuine and verified profiles available on the Free Muslim Match App.

Müslüman evlilik, nikah veya ciddi ilişki mi arıyorsunuz? Platformumuzda tüm büyük mezheplerden, hem ilerici hem de geleneksel olan, detaylı bilgiler içeren profil, dinî inançlar, yaşam tarzı, potansiyel eş tercihleri ve çok daha fazlasını içeren bekar Müslümanların profillerini bulabilirsiniz. MuslimMatch.com altında, eşleştirme siteleri arasında AmericanMuslimMatch.com, EuropeanMuslimMatch.com, ArabMuslimMatch.com, IndonesianMuslimMatch.com, BangladeshiMuslimMatch.com ve MalaysianMuslimMatch.com yer almaktadır.

🔍 Detaylı profil incelemesi 🔍 Tüm profillerin %100'ü manuel olarak taranır ve ciddi olmayan kullanıcılar ayıklanır 👥 Her gün yüzlerce yeni üye kaydı 💑 Üyenin yaşam tarzına ve dini uygulamalarına uygun profil aramak için gelişmiş filtreler 👀 Kadınlar profilini kimlerin görüntülediğini / beğendiğini görebilir 💬 Kadınlar, karşılıklı eşleşen profillerle doğrudan sohbet başlatabilir 🌍 Fransızca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, Rusça, Türkçe, Endonezya ve Malay dâhil olmak üzere 9 uluslararası dilde mevcuttur.

Ücretsiz kaydolun ve bu avantajlardan yararlanın: - Profil Oluşturma - Uygulamaya kaydolun ve yaş, konum, eğitim, topluluk, dini uygulamalar ve çok daha fazlasına göre eş tercihlerinizi belirleyin - Uyumlu Eş Önerisi - İlginç eşleşmelerin profillerini, temel bilgilerini ve fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz - Eşleşen profillere ulaşın - İlginç profillere istek gönderin ve profilinizi ilginç bulan üyelerden beğeni alın - Bildirimler - Cep telefonunuzda günlük eşleşme uyarılarını alın

Premium Üyelikle eş bulma süreciniz kolaylaşır Premium üyelikle şunları yapabilirsiniz: · Günlük sınırsız eşleşmeleri görüntüleyin · Profilinizi kimlerin görüntülediğini / beğendiğini görün · Karşılıklı bir beğeni beklemeksizin sizi doğrudan eşleştiren bir Anlık Sohbet yapın · En uygun eşleşmeleri almak için Premium Filtreleri seçin

Topluluk veya Konum ile Arama Yapın Biz, binlerce Müslüman çifti Sunni Hanafi, Sunni Maliki, Sunni Shafi, Sunni Hanbali, Shia Ithna Asharis, Shia Isma’ills, Shia Zaidis ve daha fazlası gibi çeşitli mezheplerden birleştirmeye yardımcı olduk.

Muslim Match uygulamasının üyeleri ABD, İngiltere, Avrupa (Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya), BAE, Pakistan, Hindistan, Malezya ve Bangladeş gibi önemli ülkelerden gelmektedir. Kayıt olma konusunda en çok tercih edilen şehirler arasında New York, Indianapolis, Los Angeles, Dallas, Londra, Birmingham, Londonderry, Manchester, Dubai ve Abu Dhabi yer almaktadır.

Binlerce çift MuslimMatch'te eşleşti. Sırada siz olabilirsiniz! Uygulamayı şimdi indirin! Ücretsiz kaydolun. Amin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.