below header
QR Kod
Muslim Kids TV

Muslim Kids TV

4.7.2 geliştirici Milo Productions Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 28, 2024
Muslim Kids TV Muslim Kids TV Muslim Kids TV Muslim Kids TV Muslim Kids TV Muslim Kids TV

En Son Versiyon

Versiyon
4.7.2
Güncelle
Şubat 28, 2024
Geliştirici
Milo Productions Inc.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mktv.steelkiwi.muslimkidstv
Şimdi İndir

Muslim Kids TV Hakkında Daha Fazla

We provide your family with the best values-based entertainment and education with over 15,000 resources including the largest collection of Islamic videos, games and eBooks.

Muslim Kids TV, çocuğunuzun hayatının en keyifli yönü olmayı öğrenirken İslam'ı öğrenmenizi sağlar. Hafta sonu okullarına mükemmel bir şekilde gönderme veya farklı web siteleri veya platformlarda İslami içerik arama konusunda endişelenmenize gerek yok. Her şeyi tek bir yerde! En iyi şey, çocuğunuzun Muslim Kids TV'yi sevecek olmasıdır çünkü eğlenceli, ilgi çekici ve eğlencelidir!

Bizim için tamamen benzersiz olan şey, çocuğunuzun sadece en iyi ve en saygın rol modellerini görerek İslami bilgiyi öğrenmekle kalmayıp karakterinin de gelişmesidir. Ve niye olmasın ki, değerli dersler alırken Kur'an Hikayeleri, Peygamberler, Salih Arkadaşlar ve daha fazlasından!

Artık çocuklarınızın sizin katılmadığınız değerleri teşvik eden şovlardan nasıl etkileneceği konusunda endişelenmeyin. Muslim Kids TV, Deen ve Dunya'yı kapsayan içeriklerle çocuğunuzu tümüyle geliştirir. Çocuklarınız aynı zamanda bugünün dünyasında ihtiyaç duydukları değerli okuryazarlık ve STEM becerilerini de öğrenirler.

MuslimKids.TV'de binlerce video talep üzerine ve üç akışlı TV kanalı ile birlikte geliyor. Ayrıca, video oyunları ve e-kitaplar da dahil olmak üzere binlerce interaktif etkinlik bulunmaktadır. Harika kaliteli 2D ve 3D çizgi filmler, şarkılar, canlı aksiyon maceralarına ek olarak, çocuklarınızı İslami dini bilgi, sanat ve zanaat, bilim (STEM), spor, şiir ve edebiyat, yemek pişirme, oyun şovları, belgeseller ve çok daha fazlası ile kapsayan içerikler bekliyor.

Bu, 2 - 12 yaş arası çocuklar için mükemmel bir seçimdir, çünkü güvenli, helal, ilgi çekici, otantik, eğitici ve heyecan vericidir.

BUGÜN KAYIT OLUN ve 15.000'den fazla yüksek kaliteli İslami çocuk videoları, kaynakları, e-kitapları ve oyunları içeren bir dünyanın kapılarını açın.

Her yerde keyif alın:

  • Mobil ve tablet uygulamaları
  • Web
  • En popüler TV markaları için akıllı TV uygulamaları

Bir hesap tüm cihazlar üzerinde çalışır.

Muslim Kids TV üyeliği, seçtiğiniz plana göre aylık veya yıllık olarak otomatik olarak yenilenir. Uygulama ayarlarınızdan kolayca üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Daha fazla soru için lütfen info@muslimkids.tv adresine e-posta gönderin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.