header
QR Kod
Music Video Maker - Slide Show

Music Video Maker - Slide Show

1.09 geliştirici Video Editor & AI Cut Out
(0 İncelemeler) Mart 13, 2024
Music Video Maker - Slide Show Music Video Maker - Slide Show Music Video Maker - Slide Show Music Video Maker - Slide Show Music Video Maker - Slide Show Music Video Maker - Slide Show

En Son Versiyon

Versiyon
1.09
Güncelle
Mart 13, 2024
Geliştirici
Video Editor & AI Cut Out
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.video.editor.slide.show
Şimdi İndir

Music Video Maker - Slide Show Hakkında Daha Fazla

Music Video Maker - Slide Show is a powerful video maker tool that allows you add music and photos to make slide show video, It will make slide show video easier for you to edit the blurred background of different size. With no watermark, have powerful function and movie maker with amazing filter. and it's a free video maker tool. Very easy make slide show video with music share to TikTok, Youtube, Instagram, Facebook, and Twitter with others.

🎬 Slide show video maker: Bu uygulama, slayt gösterisi tarzında videolar oluşturmanıza olanak sağlar. Videonuza 60'a kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz, böylece uzun ve eğlenceli bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, 65 farklı geçiş efekti arasından seçim yapabilir ve videonuzu daha akıcı ve harika hale getirebilirsiniz.

🎵 Harika Müzikler: Uygulamada, çevrimiçi ücretsiz müzikler, vlog müzikleri veya yerel müzikleri videonuza ekleyebilirsiniz. Böylece videonuza uygun bir müzik seçebilir ve slayt gösterinizin daha da etkileyici olmasını sağlayabilirsiniz.

🎬 Bulanık ve Renkli Arka Plan: Videonuza harika bir bulanık ve renkli arka plan ekleyebilirsiniz. Böylece videonuz daha şık ve etkileyici görünebilir. Ayrıca, arka planın bulanıklık derecesini de ayarlayabilirsiniz, böylece videonuzun görüntüsünü tamamen kontrol edebilirsiniz.

😘 Stickerlar, GIF'ler ve Metin: Videonuza stickerlar, GIF'ler ve metinler ekleyerek onu süsleyebilirsiniz. Böylece videonuz daha eğlenceli ve renkli hale gelebilir. Dilediğiniz gibi stickerlar ekleyebilir, hareketli GIF'ler kullanabilir ve metinler yazabilirsiniz.

💥 Özel Filtreler: Videonuza harika özel filtreler ekleyerek onu daha ilginç hale getirebilirsiniz. Bu filtreler, videonuza farklı bir atmosfer ve görüntü katabilir. Böylece slayt gösteriniz daha da dikkat çekici olabilir.

Müzik Video Maker - Slide Show uygulamasını indirerek güzel bir slayt gösterisi videosu oluşturabilirsiniz. Eğer herhangi bir öneriniz varsa, tianxin904@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz ve biz de size en iyi desteği sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.