header
QR Kod
Müzikli video yapımcısı

Müzikli video yapımcısı

2.5 geliştirici Smart Photo Editor
(0 İncelemeler) Haziran 17, 2024
Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı Müzikli video yapımcısı

En Son Versiyon

Versiyon
2.5
Güncelle
Haziran 17, 2024
Geliştirici
Smart Photo Editor
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.media.music.videomaker.slideshow
Şimdi İndir

Müzikli video yapımcısı Hakkında Daha Fazla

Fotoğraf ve müzikli video yapımcısı, son derece çeşitli ve benzersiz fotoğraf kütüphanesi, ses efektleri, kaplama efektleri, çerçevelerle fotoğraf ve müzikten video oluşturmak için güçlü bir araçtır ...

Müzikli fotoğraf video yapımcısı, özel günlerde arkadaşlarınız, akrabalarınız, sevgililerinizle hemen paylaşmak için derhal koleksiyondaki hatıra fotoğraflarını canlı ve çekici bir müzik videosuna veya fotoğraf videosuna dönüştürmeniz gereken tam olarak uygulama. Buna ek olarak, müzik video yapımcısı da video düzenleme işlevlerine sahiptir. Video birleştirme, güçlü video kesici, 2 veya daha fazla videoyu çok basit ve hızlı bir şekilde kesmenize veya birleştirmenize yardımcı olur.

ÜCRETSİZ% 100 ve Filigran Yok! ŞİMDİ DENE! Fotoğraf ve müzik içeren Video yapıcıyı hemen indirin ve fotoğraf ve müzik içeren filmler oluşturma konusunda uzman olun.

Fotoğraf ve müzikli ana işlev Video yapımcısı ile en sevdiğiniz fotoğraflardan ve müzikten videolar oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızdan efekt geçişlerini özelleştirebilir, fotoğrafları düzenleyebilir, kütüphaneye veya cihazınıza müzik ekleyebilir ve oluşturduğunuz temaya uygun çerçeve ve katman efektleri seçebilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflar için uygun geçiş süresini de seçebilirsiniz.

Taslak video yapımcısı ile düzenlediğiniz videoları kaydedebilir ve gelecekte düzenlemeye veya yayınlamaya devam edebilirsiniz.

Uygulamada yerleştirilmiş olan güçlü ve kompakt bir özellik olan hızlı video kesici ile istediğiniz videonun herhangi bir bölümünden kurtulabilirsiniz. Ayrıca, video birleştirme özelliği sayesinde 2 veya daha fazla videoyu birlikte eşleştirebilir ve cihazınızdaki videoları güçlü bir şekilde birleştirebilirsiniz.

Video Maker'dan oluşturulan videoları paylaşabilir ve sosyal medya üzerinden beğeni ve kalp yağmuru alabilirsiniz. Uygulamayı indirin, videoyu yayınlayın ve şimdi paylaşın. Play Store'da fotoğraf ve müzik uygulamasıyla 5 yıldızlı derecelendirme yapın veya beğendiyseniz bu uygulamayı paylaşın. Müzik video yapımcısı her zaman kullanılabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.