below header
QR Kod
Müzikli Slayt Yapma Programı

Müzikli Slayt Yapma Programı

3.17.0 geliştirici QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
(0 İncelemeler) Mart 07, 2024
Müzikli Slayt Yapma Programı Müzikli Slayt Yapma Programı Müzikli Slayt Yapma Programı Müzikli Slayt Yapma Programı Müzikli Slayt Yapma Programı Müzikli Slayt Yapma Programı

En Son Versiyon

Versiyon
3.17.0
Güncelle
Mart 07, 2024
Geliştirici
QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.quvideo.slideplus
Şimdi İndir

Müzikli Slayt Yapma Programı Hakkında Daha Fazla

SlidePlus, ücretsiz bir müzikli slayt yapma program.
ve Videoları İle

SlidePlus, profesyonel bir video yapımcısıdır ve slayt gösterisi oluşturma ve düzenlemeye odaklanmıştır. Bu uygulama, kullanımı kolay ve ücretsiz bir fotoğraf slayt gösterisi yapma programıdır ve resimlerinizden ve şarkılarınızdan harika video slayt gösterileri yapmanıza yardımcı olur!

SlidePlus Müzikli Slayt Yapma Programı, resmi video düzenleme becerilerine sahip olmanıza gerek kalmadan muhteşem videolar yapmanızı sağlar. Telefonunuzdan fotoğraf veya kliplerinizi seçip istediğiniz temayı ve müziği ekledikten sonra gerisini SlidePlus sizin için halleder.

100'den fazla tema arasından seçim yapabileceğiniz SlidePlus, doğum günleri, düğünler ve iş gibi herhangi bir günü kutlamak için mükemmel müzikli fotoğraf slayt gösterisi videoları yapmanızı sağlar.

SlidePlus'ın kullanımı da oldukça basittir. Telefonunuzdan fotoğraf veya kliplerinizi seçin, istediğiniz temayı seçin ve isterseniz metin ekleyin veya müziği değiştirin. Sonrasında SlidePlus, saatlerce sürebilecek olan işleri sizin için kısa bir sürede tamamlayacaktır.

SlidePlus Müzikli Slayt Yapma Programı, slayt gösterisi videoları oluşturma konusunda her zaman birinci önceliğe sahiptir. 100'den fazla tema içerisinde seçim yapabilir ve bunlar, harika tasarımcılar tarafından profesyonel bir görünüm için tasarlanmıştır. Ayrıca, düzenli olarak güncellenen veya özel baskı temaları da sunulmaktadır.

Birçok farklı fon müziği seçeneğine sahip olan SlidePlus, her zaman ihtiyacınız olan müziği bulmanızı sağlar. Ayrıca, telefonunuzdaki videolara da müzik ekleyebilirsiniz.

SlidePlus Müzikli Slayt Yapma Programı, kısa video düzenleme araçları da sunarak ekstra gereksinimlerinizi karşılar. Bu sayede, içe aktardığınız videoların orijinal sesini kapatabilir ve seçtiğiniz arka plan müziğiyle mükemmel bir şekilde eşleştirebilirsiniz.

Oluşturduğunuz slayt gösterisi videolarını telefonunuza kaydedebilir ve Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Facebook veya Instagram hesabınızla da giriş yaparak doğrudan albümünüzden fotoğraf ve videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

SlidePlus, kullanıcılarına daha iyi bir video hikaye anlatımı deneyimi sunmak için uygulama içi satın alımlar da sunmaktadır. Görüşleriniz ise her zaman memnuniyetle karşılanacak ve takdir edilecektir.

Bize ulaşmak için support@slideplus.tv adresine e-mail gönderebilirsiniz. Ayrıca bizi Facebook ve Instagram hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.