header
QR Kod
Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı

Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı

2.6.1 geliştirici Mobile_V5
(0 İncelemeler) Mart 12, 2024
Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı

En Son Versiyon

Versiyon
2.6.1
Güncelle
Mart 12, 2024
Geliştirici
Mobile_V5
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
media.moviestudio.video.maker
Şimdi İndir

Müzik Fotoğraflı Video Yapıcı Hakkında Daha Fazla

Video yapıcı - Video Editor, tüm video düzenleme ve fotoğraf slayt gösterisi yapımcısı özellikleri ile en iyi ÜCRETSİZ HD video editörü, video yapımcısı ve video düzeltici uygulamasıdır: videoyu kes, video kırp, video kırp, uzun videoyu kısa video kliplere ayır, video birleştir , müzikli video düzenleme, YouTube için video düzenleme, videoya müzik ekleme, videoya metin ekleme vb.

Video yapıcı, YouTube için vlog video düzenlemesinde profesyonel olmanızı sağlayan bir video düzenleyici uygulamasıdır. Bu uygulama, videolarınızı öne çıkarmak için çeşitli efektler, filtreler, arka planlar ve yazı tipleri gibi özellikleri sürekli güncelleyerek sunar. Üstelik bu uygulama, videonuzda hiçbir filigran olmamasını garanti eder ve tamamen ücretsizdir.

En iyi video düzeltici, kesici, ayırıcı, birleştirici ve üretici gibi birçok özelliği bulunan Video yapıcı, videolarınızı kalite kaybı olmadan düzenlemenizi sağlar. Bu uygulamayı kullanarak videolarınızı tek parça veya birkaç klip halinde bölebilir, farklı videoları birleştirerek kalitenizi kaybetmeden tek bir video haline getirebilirsiniz.

Videonuza müzik eklemek istediğinizde, Video yapıcı size en iyi seçenekleri sunar. Şarkı ve efektlerle profesyonel bir müzik video yapımcısı haline getirir. Ayrıca kendi müziğinizi ekleyebilir, dudak senkronizasyonu ekleyebilir ve orijinal video ses seviyenizi ve müzik solma giriş/çıkış seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.

Bu uygulama, videonuza metin ve etiket eklemeyi de kolaylaştırır. Videonuza istediğiniz yazı tipi ve stil ile metin ekleyebilir, sevimli çıkartmalar ve emoji'ler ekleyebilirsiniz.

Video yapıcı, hepsi bir arada bir video düzenleyici olarak karşımıza çıkar. Videolarınızı düzenleyebilir, birleştirebilir, kırpabilir, bölebilir, tersine çevirebilir, çoğaltabilir, döndürebilir, bulanıklaştırabilir ve kolaj yapabilirsiniz. Ayrıca videolarınıza farklı hale getirmek için çarpıcı video filtreleri ve FX efektleri ekleyebilirsiniz. Videonuzun arka plan rengini değiştirerek Instagram, profesyonel videolar için siyah veya moda için bulanıklık seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Video yapıcı, 4K'ya kadar çözünürlüğü destekler ve filigran olmadan videolarınızı dışa aktarır.

Sl fotoğraf slayt gösterisi hazırlama özelliğiyle de Video yapıcı, fotoğraflardan ücretsiz bir müzik video editörü haline gelir. Fotoğrafları birleştirerek müzikli bir slayt gösterisi oluşturabilir veya videolarınızı fotoğraflarla birleştirerek profesyonel bir şekilde müzik ekleyebilirsiniz. Son olarak, videolarınızı kalite kaybı olmadan dışa aktarabilir ve sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Video yapıcı, kolay kullanımlı bir video düzenleyici uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde videolarınıza müzik ekleyebilir, metin ekleyebilir, döndürebilir ve birleştirebilirsiniz. Tek bir tıklamayla videolarınızı sosyal medya platformlarında paylaşabilir ve takipçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Artık vlog veya komik videolarınızı düzenlemek çok daha kolay ve eğlenceli! 🎸🎺🎻

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.