header
QR Kod
Mubeat for kpop Lovers

Mubeat for kpop Lovers

02.17.01 geliştirici Vlending
(0 İncelemeler) Nisan 15, 2024
Mubeat for kpop Lovers Mubeat for kpop Lovers Mubeat for kpop Lovers Mubeat for kpop Lovers Mubeat for kpop Lovers Mubeat for kpop Lovers

En Son Versiyon

Versiyon
02.17.01
Güncelle
Nisan 15, 2024
Geliştirici
Vlending
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.vlending.apps.mubeat
Şimdi İndir

Mubeat for kpop Lovers Hakkında Daha Fazla

Mubeat is a platform for K-POP fans all over the world.

Bir uygulama olan [Sanatçınızın HD Videolarını Canlı İzleyin], hayranlarının favori sanatçılarının videolarını debut yıllarından bugüne kadar izlemelerini sağlar. HD kalitede müzik şovları, çeşitli programlar, MV'ler ve Mubeat'in orijinal içerik kliplerini izleyebilirsiniz!

[Sanatçınızın Kazanmasına Yardım Edin], dünya çapındaki hayranlar, Kore müzik şov programı Show! Music Core'un 1. sıra kazananını değil, aynı zamanda Mubeat oylama ve THE SHOW TV yer reklamlarındaki çeşitli içeriklere oy verme imkanı sunar!

[Sanatçınızın Yıl Dönümünü Kutlayın], Mubeat Fandom Reklamları ile hayranlar, sanatçılarının yıl dönümlerini diğer hayranlarla birlikte metro reklamları, ödüllü video fandom reklamları ve daha fazlasıyla kutlayabilirler!

[Global K-POP Hayranlarıyla Etkileşime Geçin], Mubeat'in Topluluk özelliği sayesinde global hayranlarla etkileşime geçebilir, sanatçınız hakkında bilgi paylaşabilir ve onlara nasıl desteklediğinizi anlatabilirsiniz!

[Ana Fonksiyonlar], favori sanatçılarınızın BTS, BLACKPINK, TWICE, Stray Kids, TXT, (G)I-DLE, SEVENTEEN, ATEEZ, ITZY, NCT ve GOT7 gibi tüm videolarını HD kalitesinde tek bir yerde izleyebilirsiniz! Sanatçı Kanalı özelliği sayesinde sanatçıları takip edebilir ve çeşitli Kore TV kanallarından en son HD KPOP videoları hakkında bildirimler alabilirsiniz! Mubeat, Focused Cams, resmi MV'ler, müzik ve çeşitli Kore TV kanallarından çeşitli programların yanı sıra Mubeat'in orijinal içerik videolarını da içerir. Ayrıca, albümlere / üyelere göre organize edilmiştir! Tüm bunların keyfini ücretsiz olarak çıkarın!

[Fandomların Gücünü Gösterin!], Show! Music Core Global Oylaması, Mubeat oylaması ve Mubeat I.Q oylaması gibi çeşitli oylama seçenekleri sayesinde sanatçınızın başarıya ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz!

[Sanatçınızın Yıl Dönümünü Kutlamak İçin Kontrolü Alın!], sanatçınızın doğum gününü, debut yıl dönümünü ve geri dönüşlerini kutlayın! Metro reklamları, ödüllü video fandom reklamları ve diğerleri gibi çeşitli reklam seçenekleri sayesinde sanatçınız için unutulmaz bir gün yaratın.

[Gerçek Bir Hayran Olmak İçin Kısayol], Artist Community özelliği sayesinde benzer düşünen global K-POP hayranlarıyla sevginizi ifade edebilir ve paylaşabilirsiniz. Bir söz vardır, ne kadar çok paylaşırsanız, o kadar çok büyürsünüz!

[Gerçek Hayranlar İçin], favori sanatçınızın videolarını şimdi izleyin ve onların liste başı olmalarına yardımcı olun. Video görüntülenmeleri Gerçek Zamanlı Mubeat Listesine ve Gaon Social Chart 2.0'a yansıtılır.

[Diğer Kullanışlı Özellikler], altyazılar, yatay ek

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.