below header
QR Kod
Moviebase: Diziler & Filmler

Moviebase: Diziler & Filmler

4.9.2 geliştirici Moviebase
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
Moviebase: Diziler & Filmler Moviebase: Diziler & Filmler Moviebase: Diziler & Filmler Moviebase: Diziler & Filmler Moviebase: Diziler & Filmler Moviebase: Diziler & Filmler

En Son Versiyon

Versiyon
4.9.2
Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
Moviebase
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.moviebase
Şimdi İndir

Moviebase: Diziler & Filmler Hakkında Daha Fazla

Lütfen dikkat: Moviebase ile film izleyemezsiniz
. Moviebase, TMDB'den alınan içerikleri sunar ve film izleme işlevselliği sağlamaz.

Moviebase, en büyük topluluk veritabanı olan TMDB'den filmler, diziler, sezonlar, bölümler ve aktörler için en güçlü keşif ve takip uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde IMDb ve Trakt gibi platformlardan medya içeriklerine ulaşabilir ve bunları kullanabilirsiniz. Uygulama, kullanıcılara kendi kategorilerini oluşturma, kontrol etme ve esneklik sağlar.

Moviebase, kullanıcıların filmler ve diziler dünyasını keşfetmelerini sağlar. Bu sayede TV'de, Trend Olanlar, Beklenen, En Çok Oylananlar ve Gişe Hasılatı gibi birçok kategoriyi keşfedebilirsiniz. Ayrıca Marvel, Universal veya Disney gibi büyük kataloglara göz atabilir ve uygulama aracılığıyla Netflix, Disney veya Amazon Prime'da bulunan filmleri ve TV serilerini açabilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde ünlü insanları tanıyabilir ve drama, bilim kurgu gibi en iyi türleri keşfedebilirsiniz.

Akşamlarınızda ne izleyeceğinize karar vermek için Moviebase size yardımcı olabilir. En büyük topluluk veritabanında filmlerinizi, dizilerinizi ve oyuncularınızı arayabilir ve filmleri ve TV serilerini türlere, yıllara ve puanlarına göre filtreleyebilirsiniz. Ayrıca ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş öneriler alabilirsiniz.

Uygulama sayesinde takipte kalabilir ve izlediğiniz içerikleri organize edebilirsiniz. Favorilerinizi kaydedebilir, kişisel listeler oluşturabilir, takvimdeki yayın saatlerine göz atabilir ve izlediğiniz bölümleri işaretleyebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya sitelerinde sevdiğiniz yıldızları bulabilir ve izlediğiniz filmleri ve TV serilerini puanlayabilirsiniz.

Moviebase aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaç duydukları içeriklere de erişmelerini sağlar. Değerlendirmeleri, eleştirileri ve kullanıcı yorumlarını okuyabilir, yüksek çözünürlüklü afişlere, fragmanlara ve oyuncular ve yapım ekibi hakkında bilgilere erişebilirsiniz.

Uygulama, kullanıcıların Trakt ve TMDb ile verilerini senkronize etmesine ve içeriklerini arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak sağlar. Ayrıca TMDb topluluğuna katılıp tartışmalara katılabilir ve verilerinizi Trakt TV'ye yedekleyebilir veya dosya olarak içe/dışa aktarabilirsiniz. Moviebase, materyal temaları ve ayarlanabilir ikonlar gibi sezgisel tasarım özelliklerine sahiptir. Ayrıca çoklu dil desteği sayesinde uluslararası kullanıcılar için de erişilebilir.

Moviebase, TMDb ve TheTVDB'yi kullanır ancak lisansları onaylamamıştır. Uygulamanın kullanım şartlarına buradan ulaşabilirsiniz. Lütfen dikkat: Moviebase ile film izlemek mümkün değildir, çünkü uygulama sadece TMDB'den alınan içerikleri sunar ve film izleme işlevselliği sağlamaz. Eğer uygulam

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.