below header
QR Kod
Movavi Clips Video Editor

Movavi Clips Video Editor

4.21.2 geliştirici Movavi
(0 İncelemeler) Mart 20, 2024
Movavi Clips Video Editor Movavi Clips Video Editor Movavi Clips Video Editor Movavi Clips Video Editor Movavi Clips Video Editor Movavi Clips Video Editor

En Son Versiyon

Versiyon
4.21.2
Güncelle
Mart 20, 2024
Geliştirici
Movavi
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.movavi.mobile.movaviclips
Şimdi İndir

Movavi Clips Video Editor Hakkında Daha Fazla

☆ Sezgisel arayüzü ile Video yapma programı

Movavi Clips, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir video düzenleme programıdır. Bu program, sezgisel kontrolleri, güçlü araçları ve HD kalitesinde dışa aktarmayı bir arada sunan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kullanıcıların harika videolar veya ilgi çekici Hikayeler oluşturmalarına yardımcı olmak için gerekli tüm temel özelliklere sahiptir. Bu sayede, kullanıcılar mobil cihazları üzerinden gerçek bir video yıldızı olabilirler.

Program, kullanıcıların videolarını düzenlemelerine ve geliştirmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, video yapma programındaki kullanışlı zaman tüneli aracı sayesinde görüntüleri düzenleyebilir, videoları bölüp birleştirebilir, kesip istenmeyen bölümleri kaldırabilir ve hikayeler oluşturmak için videoları istedikleri sırada bir araya getirebilirler. Ayrıca, parlaklık ve doygunluk ayarı, kusursuz geçişler, resim ekleme ve düzenleme, çıkartma uygulama, metin ekleme ve video döndürme gibi özellikler sayesinde videolarını daha ilgi çekici hale getirebilirler.

Movavi Clips, kullanıcıların videolara müzik eklemelerine olanak tanır ve ses seviyelerini ayarlamalarını sağlar. Ayrıca, videoları kaydetmelerine ve sosyal medya platformlarında paylaşmalarına imkan verir. Kullanıcılar, oluşturdukları içerikleri Instagram, Facebook, YouTube ve diğer sosyal ağlarda arkadaşları ve akrabaları ile paylaşabilirler.

Bu video düzenleme programı, kullanıcıların deneyimleri olmasa bile kolayca kullanabilecekleri bir arayüze sahiptir. Programın içindeki değerli ipuçları sayesinde, kullanıcılar birkaç dakika içinde ustalaşabilirler. Bu sayede, aile arşivlerine veya sosyal medya hesaplarına özel filmler oluşturabilirler.

Movavi Clips, kullanıcıların aileleri, arkadaşları veya günlük video bloğuyla ilgili unutulmaz filmler hazırlamalarına yardımcı olan kapsamlı bir video düzenleyici programdır. Bu program, kullanıcıların akıllı telefon veya tabletlerinin kameralarıyla çektikleri videoları profesyonel bir şekilde düzenlemelerini sağlar. Kullanıcılar, bu uygulamayı ücretsiz olarak indirerek videolarını daha ilgi çekici hale getirebilir ve gerçek bir video yıldızı olabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.