below header
QR Kod
MoShow Slideshow Maker Video

MoShow Slideshow Maker Video

2.10.2.2 geliştirici Picadelic
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
MoShow Slideshow Maker Video MoShow Slideshow Maker Video MoShow Slideshow Maker Video MoShow Slideshow Maker Video MoShow Slideshow Maker Video MoShow Slideshow Maker Video

En Son Versiyon

Versiyon
2.10.2.2
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
Picadelic
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.picadelic.moshow
Şimdi İndir

MoShow Slideshow Maker Video Hakkında Daha Fazla

MoShow Slideshow Creator instantly turns your photos and videos into fun, attention-grabbing slideshow movies perfect for Instagram, Facebook or Twitter. From a single selfie photo to a week of pictures and videos, create a stunning slideshow video movie that stands out from the crowd. Easily edit your photo or video with glitch, buzz, sparkle and many more cinematic effects!

Bir sunum video filmi yapmak için sadece fotoğraflarınızı ve videolarınızı seçin ve onları düzinelerce farklı video tarzında hemen önizleyin. Favori video efektlerinizi seçin, düzenleyin ve sonuçları dünyayla paylaşın! Favori fotoğrafınızı seçin ve ona özel bir MoShow düzeni verin ve Instagram veya Facebook'ta paylaşın.

Fotoğraflarınız ve videolarınız hiç bu kadar iyi görünmemişti!

ÖZEL MOSHOW SUNUM ÖZELLİKLERİ:

- Farklı Video Tarzları: Dikkat çekici düzenler veya unutulmaz bir hikaye haline getirmek için geniş bir ücretsiz düzen ve efekt seçeneği. Glitch efektleri, dalgalanma efektleri, fırça efekti ve daha fazlası! - Mükemmel Döngü: GIF hayranları için yapıldı. MoShow Sunum Video uygulaması, kendi döngüleyen videonuzu kolayca oluşturmanızı sağlar. Instagram veya Facebook için herhangi bir uzunluktaki videoları anında mükemmel bir döngüye senkronize edin. - Karışık Geçişler ve Düzenler: Her seferinde benzersiz bir film ve sunum oluşturun. Aynı fotoğrafları seçin ve glitch, ters çevirme, vızıltı, parıltı, dalgalanma ve daha fazlasıyla deney yapın! Fotoğraflarınıza ve videolarınıza eğlenceli geçişler ekleyin ve onları öne çıkarın. - Karıştırılmış Metin: Basit bir metin katmanı veya sunum filtresinden daha fazlası, sunum videonuza etkileyici düzenler için metni karıştırın. - Sinematik Glitch Düzen ve Efekt: Herkesin kullandığı o glitch efektlerini biliyor musunuz? Artık fotoğrafları ve videoları anında glitch bir efekt ile düzenleyebilirsiniz. Statik fotoğrafları glitch sanat eserlerine dönüştüren hiperaktif glitch düzenleriyle glitch videolarınızı başka bir seviyeye taşıyın.

MOSHOW SUNUMLAR VE VİDEOLAR İÇİN HARİKA:

Arkadaşlar: Instagram, Facebook ve Twitter için hareketli bir grup videosu veya büyüleyici bir özçekim düzenleyin.

Aileler: Hayatın özel anlarını bir sunum filmiyle paylaşın. Paylaşılan anıları tüm aile için bir eğlenceye dönüştürün. Videolarınızı kolayca Instagram, Facebook veya TikTok'ta dünyayla paylaşın.

Evcil Hayvan Sahipleri: Instagram ve Facebook'taki köpekler ve kediler, sevimli evcil hayvanınızın yanında hiçbir şey değildir. Tek bir çekimden veya eğlenceli bir günün sonucundan bir sunum düzenleyin ve evcil hayvanınızın fotoğraflarına hak ettiği ilgiyi çekin.

Sporcular: Spor fotoğraflarınıza enerji ve heyecan katın. MoShow düzenleri ve efektleri kullanarak hareketli spor fotoğraflarınızı canlı hikayelere veya eğlenceli bir kolaja dönüştürün ve oyunlarınızı ve spor takımınızı gösterin.

İşletmeler: Etsy satıcıları, restoran sahipleri, kişisel antrenörler ve emlakçılar MoShow'u işlerini büyütmek için kullanabilirler. Sadece favori fotoğraflarınızı ve videolarınızı alın ve gürültüden sıyrılacak sosyal medya gönderileri

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.