header
QR Kod
Morse Mania: Learn Morse Code

Morse Mania: Learn Morse Code

9.2.2 geliştirici Dong Digital
(0 İncelemeler) Haziran 08, 2024
Morse Mania: Learn Morse Code Morse Mania: Learn Morse Code Morse Mania: Learn Morse Code Morse Mania: Learn Morse Code Morse Mania: Learn Morse Code Morse Mania: Learn Morse Code

En Son Versiyon

Versiyon
9.2.2
Güncelle
Haziran 08, 2024
Geliştirici
Dong Digital
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.countrymania.morse
Şimdi İndir

Morse Mania: Learn Morse Code Hakkında Daha Fazla

Morse Mania is a fun and educational game that helps you master the Morse code by advancing through 270 exciting levels in either audio, visual or vibration mode.

Bu uygulama, hem alım hem de gönderim modlarında en kolay harflerle (E ve T) başlayarak daha karmaşık olanlara geçer. Tüm harfleri öğrendikten sonra size sayılar ve diğer sembolleri öğretir ve ardından Prosigns, Q-kodları, kısaltmalar, kelimeler, Çağrı işaretleri, ifadeler ve cümleler hakkında bilgi verir.

Özellikler:

- 135 seviye, 26 Latin harfi, sayılar, 18 noktalama işareti, 20 yabancı dil uzantısı, prosedür işaretleri (prosigns), Q-kodları, en popüler kısaltmalar, kelimeler, çağrı işaretleri, ifadeler ve cümlelerin tanınmasını (alımını) öğretir. - Başka 135 seviye, Morse kodunu göndermeyi öğretir ve egzersizlerle pekiştirir. - 5 çıkış modu: ses (varsayılan), yanıp sönen ışık, el feneri, titreşim ve ışık + ses. - Gönderme için 7 farklı tuş (örneğin iambik tuşu). - 52 zorluk seviyesi, bilginizi test eder ve pekiştirir. - Özel seviye: kendi seviyenizi oluşturarak seçtiğiniz sembolleri pratik yapabilirsiniz. Kendi sembol listelerinizi kaydedebilir ve istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz. - YENİ! "Oyun alanı" ile Morse kodu gönderme becerilerinizi test edebilir ve egzersiz yapabilirsiniz. - Akıllı öğrenme: özel seviye seçimi, en son hatalarınızı yaptığınız sembolleri önceden doldurur. - Harici klavye desteği. - Yardıma ihtiyacınız olduğunda ücretsiz ipuçları. - Keşfetme modu: Sembolleri duymak istiyorsanız veya prosigns, Q-kodları ve diğer kısaltmaların bir listesini görmek ve ses temsillerini duymak istiyorsanız. - Parlak'tan karanlığa kadar seçebileceğiniz 4 tema. - 9 farklı klavye düzeni: QWERTY, AZERTY, QWERTZ, ABCDEF, Dvorak, Colemak, Maltron, Workman, Halmak. - Her seviye için harf/sembol konumlarını rastgele değiştirin (klavyedeki sembollerin yerlerini öğrenmiyorsunuz). - Hiç reklam yok. - Tamamen çevrimdışı çalışır.

Uygulamayı tamamen özelleştirin:

- Ayarlanabilir hız: 5 ila 45 WPM (kelime başına dakika). Ancak 20'den daha az önerilmez, çünkü dilin gerçekten öğrenilmesine yardımcı olmaz. - Ayarlanabilir ses frekansı: 400 ila 1000 Hz. - Ayarlanabilir Farnsworth hızı: 5 ila 45 WPM. Harfler arasındaki boşlukların ne kadar uzun olduğunu belirler. - Morse kodu göndermek için ayarlanabilir zorluk seviyesi. - Ayarlar'da ilerleme çemberini devre dışı bırakma/etkinleştirme. - Zorluklarda ilerleme hızı, gözden geçirme süresi, zaman baskısı ve can ayarları. - Arkaplan gürültüsü için ayar: Telefonunuzdan sürekli kopan bazı Bluetooth kulaklıkları daha iyi desteklemek veya daha zor hale getirmek için. - Geçmiş seviyelere atlayabilme

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.