header
QR Kod
Morse Code Encoder & Decoder

Morse Code Encoder & Decoder

1.2.2 geliştirici Иoldy Labs
(0 İncelemeler) Haziran 10, 2024
Morse Code Encoder & Decoder Morse Code Encoder & Decoder Morse Code Encoder & Decoder Morse Code Encoder & Decoder Morse Code Encoder & Decoder Morse Code Encoder & Decoder

En Son Versiyon

Versiyon
1.2.2
Güncelle
Haziran 10, 2024
Geliştirici
Иoldy Labs
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ca.noldy.www.ledmorse
Şimdi İndir

Morse Code Encoder & Decoder Hakkında Daha Fazla

Decode Morse code using your rear camera

Bu uygulama, telefondaki kamerayı yanıp sönen bir ışığa doğru yönlendirerek, ışığın kırmızı daire içinde kalmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Işık, varsayılan iletim ayarlarına göre çok hızlı veya çok yavaş bir frekansta yanıyorsa, ilk 2 karakterin kaybedilmesi beklenir, ancak bundan sonra çözme algoritması yeni frekanslara uyum sağlayacak ve artık hiç karakter kaybedilmeyecektir. Bu yeni ayar, uygulamada kaldığınız sürece kaydedilecektir. Uygulamada yakınlaştırma özelliği de bulunmaktadır.

Kamera flaşı ve hoparlörler (zil sesleri) kullanılarak Morse kodu iletilir. Kullanıcı, girdiği mesajın ışık veya ses olarak iletilmesini seçebilir. Yani, flaş veya hoparlörler kullanılarak.

Metinden Morse koduna ve tersine çevirme Sadece metin değil, Morse koduna da çeviri yapılabilir ve aynı zamanda Morse kodundan metne çeviri de yapılabilir.

Morse Kodu alfabesi Uluslararası Telekomünikasyon Birliği (ITU) tarafından belirlenen Morse kodu alfabesi referans için uygulamaya eklenmiştir.

Ayarlar sekmesinde şunları yapabilirsiniz: - İletim frekansını ayarlayın. - Çözümleme sırasında ışığa karşı hassasiyeti artırın (ışık kaynağı uzaksa faydalıdır). - Çözümleyici için Gece/Gündüz modunu ayarlayın. - Cihazınızda mevcut olan herhangi bir kamera çözünürlüğünü seçin.

Desteklenen diller (iletim için değil) - İngilizce - Español - Français - Italiano - Pусский - Português - 繁體中文

İletim, çözümleme ve çeviri için desteklenen diller: - Latin alfabeleri (İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, vb.) - Kiril (Rusça, Sırpça, Bulgarca, Ukraynaca, vb.)

Açıklamalar: Cihazınızın kare hızı çok düşükse, uygulamada kullanılabilir en düşük iletim frekansı için en az 7 fps gerekmektedir, bu nedenle çözümleme kesinlikle mümkün olmayacaktır.

Yanıp sönen ışık telefondan uzaklaştıkça, çözümleme süreci doğruluğunu kaybeder. En iyi sonuçları gece veya düşük ortam ışığında deneyimleyebilirsiniz.

https://www.flaticon.com/ adresinden alınan simgeler: https://www.flaticon.com/authors/freepik https://www.flaticon.com/authors/smashicons

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.