header
QR Kod
Monster Legends

Monster Legends

17.2.1 geliştirici Social Point
(0 İncelemeler) Haziran 11, 2024
Monster Legends Monster Legends Monster Legends Monster Legends Monster Legends Monster Legends

En Son Versiyon

Versiyon
17.2.1
Güncelle
Haziran 11, 2024
Geliştirici
Social Point
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
es.socialpoint.MonsterLegends
Şimdi İndir

Monster Legends Hakkında Daha Fazla

Benzersiz yeteneklere ve nadirliklere sahip canavarları çiftleştir ve yetiştir. Dövüş gücünü oluştur ve en büyük meydan okuma ile yüzleş: Diğer Canavar Ustalarına karşı dövüşler!

Monster Legends, çeşitli canavarların yaşadığı bir evreni keşfetmeni ve onların hikayelerini öğrenmeni sağlayan bir oyundur. Oyuna başlamak için bir şehir kurman gerekiyor ve bu şehri habitatlarla doldurarak yeni canavar türlerini yetiştirebiliyorsun. Sonrasında canavarlarını toplayıp stratejini belirleyerek heyecan dolu dövüşlere katılabilirsin. Oyunda 900'den fazla canavar bulunmakta ve her hafta yeni canavarlar eklenebilmektedir. Ayrıca farklı maddelerden oluşan ve nadirlik oranlarına sahip olan canavarlarla birleştirerek yeni türler oluşturabilirsin. Sınırlı süreli etkinliklerde de her türden muhteşem canavarlar kazanma şansın var.

Oyunda RPG tarzı ilerleme ve strateji kullanılmaktadır. Canavarlarını seviyeleri yükselterek ve Canavar Laboratuvarında sıralayarak ileri dövüşlerde avantaj elde edebilirsin. Ayrıca Runikler, Kalıntılar ve Yetenekler gibi özelliklerle canavarlarının güçlerini arttırabilir ve farklı türlerden oluşan bir ekip kurarak stratejini belirleyebilirsin.

Oyunun çok oyunculu modunda gerçek zamanlı savaşlar yapabilir ve diğer Canavar Ustalarıyla mücadele edebilirsin. Liglerde ilerleyerek ödüller kazanma şansına sahip olabilir veya Dönem Destanı Zindanlarında dövüşerek Monster Legends'ın hikayesini ortaya çıkarabilirsin. Oyun içindeki özel binaların kilidini açarak da Canavar Cenneti'ni daha da geliştirebilirsin.

Bunların yanı sıra Monster Legends'ta tek başına da oynayabilirsin. Ancak takıma katılarak özel etkinliklerin keyfini çıkarabilir ve takım arkadaşlarınla strateji geliştirerek daha güçlü olabilirsin. Oyunun topluluğuna bağlanmak içinse Facebook, Instagram, YouTube, Twitter ve Discord gibi sosyal medya kanallarını kullanabilirsin.

Monster Legends tamamen ücretsiz olarak indirilebilir ancak isteğe bağlı oyun içi satın almalar içermektedir. Oyunda rastgele ögeleri satın alarak canavarlarını daha da güçlendirebilirsin. Ancak bu satın alma işlemlerini devre dışı bırakmak istersen telefonun veya tabletinin ayarlar bölümünden bunu yapabilirsin. Ayrıca kişisel bilgilerinin satılmaması için de oyunun sağladığı linki kullanabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.