below header
QR Kod
Moments Widget

Moments Widget

1.0.26 geliştirici Naquadah Inc
(0 İncelemeler) Mart 18, 2024
Moments Widget Moments Widget Moments Widget Moments Widget Moments Widget Moments Widget

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.26
Güncelle
Mart 18, 2024
Geliştirici
Naquadah Inc
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
io.flowbit.moments
Şimdi İndir

Moments Widget Hakkında Daha Fazla

Moments widget is a virtual locket that shows live photos from your friends, right on your phone's home screen, will be update automatically when some friends send you a live photo, just like magic.

Moments, arkadaşlarınız için bir fotoğraf hatırlatıcısı (veya notu) ayarlayabilirsiniz. Hatırlatma fotoğrafı, arkadaşlarınızın ana ekranında otomatik olarak güncellenecek ve sistem, arkadaşlarınıza bildirim yoluyla hatırlatma yapacaktır. Arkadaşlarınız için hatırlatma fotoğrafı ayarlayabilirsiniz. Bu fotoğraf, arkadaşlarınızın ana ekranı için otomatik olarak güncellenecek ve sistem, bildirim yoluyla arkadaşlarınızı hatırlatacaktır. Bu, sizin ve arkadaşlarınızın birbirinizle bağlantıda kalmasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir.

Tüm Moments arkadaşlarınız için bir widget ayarlayabilir ya da farklı arkadaşlarınız için farklı widget'lar ayarlayabilirsiniz. Ya da farklı arkadaşlarınız için farklı widget'lar ayarlayabilirsiniz. Bu sayede, her arkadaşınızın ana ekranında farklı bir hatırlatma fotoğrafı görünebilir. Böylece, her bir arkadaşınız için kişiselleştirilmiş bir hatırlatma oluşturabilirsiniz.

Moments, sadece en yakın arkadaşlarınız için. En iyi arkadaşlarınız, sevgiliniz, aileniz için mükemmeldir. Dostça bir ortamı korumak için, uygulamada en fazla 9 arkadaş ekleyebilirsiniz. Uygulamada en fazla 9 arkadaş ekleyebilirsiniz. Böylece, sadece en yakınlarınızla iletişim kurabilir ve hatırlatmalarınızı onlarla paylaşabilirsiniz.

Herhangi bir öneriniz varsa, lütfen bize contact@flowbit.io adresinden ulaşın. Bize ulaşın. Telefonunuzun ana ekranında Moments'larınızın keyfini çıkarın!

Facebook sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Orada tüm Moments kullanıcıları ile deneyiminizi tartışıp paylaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/Moments-Widget-100742452610688 Facebook sayfamızı ziyaret edin, deneyiminizi paylaşın. Böylece, Moments kullanıcıları arasında iletişim kurabilir ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.