header
QR Kod
Mobizen Recorder for SAMSUNG

Mobizen Recorder for SAMSUNG

3.10.0.32 geliştirici MOBIZEN
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
Mobizen Recorder for SAMSUNG Mobizen Recorder for SAMSUNG Mobizen Recorder for SAMSUNG Mobizen Recorder for SAMSUNG Mobizen Recorder for SAMSUNG Mobizen Recorder for SAMSUNG

En Son Versiyon

Versiyon
3.10.0.32
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
MOBIZEN
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.rsupport.mobizen.sec
Şimdi İndir

Mobizen Recorder for SAMSUNG Hakkında Daha Fazla

★ Bu uygulama Android OS Kitkat (4.4) veya daha önce destekler.

Mobizen Ekran Kaydedici, 100 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan bir uygulamadır ve sen de indirerek bu büyük topluluğa katılabilirsin.

Mobizen, en kullanışlı ve kalıcı ekran kaydedici olarak kayıt, resim ve düzenleme imkanı sağlar. Herkes bu özelliklerden %100 ücretsiz olarak faydalanabilir. Mobizen'i şimdi indir ve sen de kullanmaya başla!

Bu uygulama, kusursuz bir ekran kaydedici ve çekim imkanı sunar. İç ses kaydı özelliği sayesinde oyun ve efekt seslerini aynı anda kaydedebilirsin. En yüksek kalite olan Full HD 1080P çözünürlük, 12.0Mbps kalite ve 60 FPS desteği ile videoların en kaliteli haliyle kaydedebilirsin. Harici ve dahili belleğe kaydetme imkanı ve %100 ücretsiz FaceCam desteği ile yüzünü ve reaksiyonlarını içeriğine ekleyebilirsin. Ayrıca sessiz ekran resmi özelliği sayesinde sessiz bir şekilde ekran görüntüsü alabilirsin.

Kullanımı kolay bir editör sayesinde kaydettiğin videolara giriş ve çıkış ekleyebilir, cihazında kayıtlı olan BGM'yi ekleyebilir, gereksiz bölümleri kesip düzeltebilir, uzun videoları ikiye bölebilir ve videodan sahne resmi alabilirsin.

Mobizen, bütün kayıt, çekim ve düzenleme araçlarını %100 ücretsiz olarak sunar. Ayrıca filigran özelliğini kaldırabilir, yaptığın videoları diğer platformlarda paylaşabilir ve geri sayım, saat ve temiz modu desteği alabilirsin.

Eğer Mobizen veya kullanımı hakkında sorunlar yaşıyorsan, bizi takip etmeyi unutma! Yardım Merkezi, Youtube kanalımız ve topluluk sayfamız sayesinde sürekli büyüyen topluluğumuzdan ve uygulamamızın özelliklerinden haberdar olabilirsin. Ayrıca uygulamamızı daha da iyi yapmak için bize yardım edebilirsin.

Tereddüt etme ve Mobizen'i şimdi indir! Lütfen dikkat, kayıt, kamera, mikrofon ve diğer uygulamalar üzerinden çizmek ve kuralları kabul etmek için Mobizen'in tüm özelliklerinden yararlanmak gerekmektedir.

Eğer Mobizen'de garip sözler görüyorsan, dil yardımcı uygulamamız sayesinde bize bildirebilirsin.

Not: Mobizen ile kaydedilen dosyalar sadece kullanıcının cihazında saklanır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.